تغییری در سیاست ایران نسبت به FATF ایجاد نشده  

0
اهمیت تعیین تکلیف تصویب لوایح FATF
وزارت اقتصاد تأکید کرد: هیچ تغییری در سیاست کشورمان نسبت به FATF ایجاد نشده است و جمهوری اسلامی ایران بر اساس قوانین داخلی خود در خصوص پولشویی عمل می‌کند.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از روابط‌عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی، در پاسخ به گزارش‌های اخیر برخی رسانه‌ها با تیترهای «کارت سبز «FATF» در دستان رئیسی»، «رئیسی و هم‌فکرانش چگونه ناگهان موافق FATF شدند؟»، «روی خوش اصولگرایان به FATF »، «چرخش بزرگ» و هم میهن با تیتر «آش نخورده و دهان سوخته» توضیح داد: سیاست جمهوری اسلامی ایران در خصوص کارگروه اقدام مالی هیچ تغییری نکرده است.
در این توضیح همچنین آمده است: جمهوری اسلامی ایران با رویکرد مقابله با فساد فارغ از کنوانسیون‌های بین‌المللی، با توجه به قوانین و آموزه‌های مترقی ما در خصوص پول‌شویی، در چارچوب قوانین داخلی خود که از استانداردهای محکم‌تری برخوردار است عمل کرده و می‌کند و هر گونه تغییر در این رویه باید در نهادهای مسئول مورد بررسی قرار بگیرد.
در پایان این توضیح تاکید شده است: از فعالان رسانه‌ای و کنشگران درخواست می‌شود که به دور از نگاه سیاسی، صرفاً با رویکرد فنی به موضوع توجه کنند.
مطلب قبلیحضور شرکت آتیه حکمت آبتین در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات
مطلب بعدیحسین شیرزاد مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید