شرکت IEM بزرگ‌ترین تولیدکننده وسایل آبیاری در کشور

0
شرکت تولیدی وسایل آبیاری و آبرسانی IEM اولین و بزرگترین تولید کننده وسایل  آبیاری(اتصالات پلی اتیلن) در ایران است این شرکت اولین کارخانه ساخت لوله و اتصالات پلی‌اتیلن در کشور محسوب می‌شود که در زمینه تولید لوازم و قطعات آب‌رسانی و آبیاری قطره‌ای تحت‌ فشار فعالیت می‌کند.
اخبار سبز کشاورزی؛ این شرکت از سال ۱۳۵۳ در کیلومتر 20 جاده اصفهان- مبارکه در زمینی به مساحت 50 هکتار  فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرکت IEM بزرگ‌ترین تولیدکننده وسایل آبیاری در کشور

تمامی محصولات (لوله و اتصالات پلی‌اتیلن) این شرکت با برند IEM تولید می‌شود که دارای رتبه برتر کیفیت A  بوده و برای مصارف آبرسانی و آبیاری تحت‌فشار (قطره‌ای) و شبکه فاضلاب ساختمانی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.
شرکت IEM در زمینه طراحی و مشاوره سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار سابقه ۴۰ ساله داشته و دارای پروانه بهره‌‌برداری و علامت استاندارد برای تولید محصولات پلی‌اتیلن، کارت عضویت سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی، گواهی عضویت شبکه پژوهش ‌و فناوری استان اصفهان، پروانه تحقیق‌‌ و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضویت در انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله‌ و اتصالات پلی‌‌اتیلن از وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی است. همچنین دارای یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌های کنترل کیفی در سطح کشور است.

شرکت IEM بزرگ‌ترین تولیدکننده وسایل آبیاری در کشور

نشانی: اصفهان، کیلومتر 20 جاده اصفهان مبارکه
ایمیل: info@iem.co.com
تلفن:     03152581250 – 03152581251
    09029025336 – 09029025337
  وب سایت:
www.iem.co.com
مطلب قبلیحضور پر قدرت شرکت تعاونی اروم زیست تاک در ششمین ایفارم
مطلب بعدیگلنور پیشتاز صنعت برق و روشنایی کشور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید