شرکت پیشگامان کشت پایدار

0
شرکت پیشگامان کشت پایدار ؛ اولین زنجیره کشاورزی کشور برگزار کرد
سومین جشن سپاس از

مشتریان برتر پیشگامان کشت پایدار

تغییر ساختار اقتصادی و بهبود توزیع درآمد در کشورهای در حال توسعه، به‌منظور بالابردن استانداردهای زندگی ضروری به نظر می‌رسد. مهندس سید هامان هاشمی، مدیر موفق و خوش‌آتیه شرکت پیشگامان کشت پایدار ، با ایجاد اولین زنجیره کشاورزی کشور، برای دستیابی به اهداف استراتژیک علمی و اقتصادی، همواره مجموعه خود را منطبق با استانداردهای روز پیش برده و با ارائه خدمات کشاورزی پویا، منسجم و با تفکر کارآفرینی، همواره سعی دارد کشاورزی معیشتی به کشاورزی درآمدزا و کارآمد تبدیل شود.
گزارش زیر مروری‌ست بر سومین جشن سپاس پیشگامان کشت پایدار.
با حضور مشتریان برتر، فعالان اقتصادی عرصه کشاورزی و شرکت‌های بزرگ تأمین‌کننده نهاده‌های کشاورزی کشور، سومین جشن سپاس و تقدیر از مشتریان برتر خانواده پیشگامان، اولین زنجیره بخش کشاورزی کشور برگزار شد.
این جشن در شامگاه هشتم بهمن ماه همزمان با مسابقه فوتبال جام ملت‌های آسیا بین ایران و ژاپن آغاز گشت؛ میهمانان دعوت شده در این ضیافت، ابتدا با تماشای این مسابقه ملی و پرهیجان به استقبال جشن رفتند.
هرچند بازی ایران و ژاپن با باخت تیم ملی ایران همراه بود اما با درایت مجری توانمند، محمود شهریاری و همراهی گرم و صمیمی اهالی گرگان زمین که همچنان امید در آن‌ها زنده است، جشن سپاس و تقدیر از مشتریان برتر خانواده پیشگامان با شادی سپری شد.
در این جشن سید هامان هاشمی، مدیرعامل شرکت پیشگامان کشت پایدار، اولین زنجیره کشاورزی کشور پشت تریبون رفت و با خیر مقدم به حاضرین در جشن و تشکر از همراهی و همدلی مشتریان، برای فعالان اقتصادی در حوزه کشاورزی آرزوی توفیقات روز افزونی داشت.

تغییر الگوی سنتی حاکم بر بازار

سخنران بعدی این جشن محسن تاجر، مدیر بازرگانی پیشگامان کشت پایدار، بود که با اشاره به این‌که در دنیای تجارت امروز، روابط تجاری بر پایه برد و باخت بنا نشده که براساس جبر و قواعد بازی، یک سوی آن برنده و سوی دیگر بازنده باشد.
وی متذکر شد در فعالیت‌های انتفاعی، موفقیت‌های فردی، چیزی شبیه رویای شیرین اما دست‌نیافتنی است و امروزه موفقیت را در فعالیت‌های باثبات، پایدار، مستمر در تجارت باید جستجو کرد و این کار مستلزم تیم منسجم، اهداف مشترک، استراتژی پویا و تقسیم کار اثر بخش است.
تاجر تأکید کرد: تلاش برای عبور از تحریم و تبدیل تهدیدها به فرصت، باید دغدغه مشترک اعضای تیم در بحران‌های فراگیر، محدودیت‌های ناشی از تورم توام با رکود باشد.
مدیر بازرگانی پیشگامان، تصریح کرد: خانواده پیشگامان تلاش داشته با حدود نیم قرن کارآفرینی و فعالیت خود در حوزه کشاورزی، الگوهای سنتی حاکم بر بازار را تغییر داده و متفاوت با سایر شرکت‌های فعال در این بخش -کشاورزی- زنجیره فعالیت‌های خود در حوزه فنی، خدمات تخصصی و تولید و بازرگانی را تکمیل کند و خط‌مشی این سازمان، همواره برمبنای ایدئولوژی و باور سازمانی«کشاورز لایق بهترینهاست» استوار می‌باشد.

ورود پیشگامان در هوشمندسازی کشاورزی

در ادامه این جشن سهیل ناظمی، مشاور بازرگانی پیشگامان کشت پایدار، به اهداف برگزاری جشن سالانه سپاس و تقدیر از مشتریان شرکت پیشگامان اشاره و بیان کرد: هر مجموعه اقتصادی منافع به دست آورده را در بخش‌های مختلف هزینه می‌کند و خانواده پیشگامان تلاش داشته این منافع اقتصادی را به جای هزینه‌ در حوزه صاحبان سرمایه و سهام، در راستای اشتراک شادی خود و تقسیم این منافع با زیرمجموعه‌هایی که با آنها همکاری داشته‌اند در قالب دعوت به سفرهای تفریحی خارجی و یا جوایز مختلف و در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با فعالیت در موضوعات آموزشی و سرمایه‌گذاری ورزشی، به‌ویژه در بسکتبال در رده‌های مختلف سنی و فعالیت‌های عام‌المنفعه هزینه کند.
وی با این توضیح که شرکت پیشگامان کشت پایدار تلاش‌های ویژه‌ای برای خلق مزیت‌های رقابتی در حوزه‌های مختلف دارد، خاطرنشان کرد: در عین حال که تلاش داریم با انتخاب محصول و تأمین‌کننده مناسب، نهاده‌های با کیفیت و خدمات مطلوب‌تری با قیمت‌گذاری مناسب ارائه دهیم در حوزه فعالیت‌های ترویجی و هوشمندسازی کشاورزی ورود کرده‌ایم.
ناظمی با یادآوری این که شرکت‌های پیشرو علاوه‌بر ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، ارتباط مستمر با مشتریان را حفظ کرده‌اند، گفت: خانواده پیشگامان در کنار توسعه وب‌سایت و ایجاد بخش فروش آنلاین، برای ارتباطی مستمر با مشتریان اقدام به راه‌اندازی نرم‌افزار ارتباط با مشتری مطابق با استانداردهای روز کرده است.
مشاور بازرگانی پیشگامان متذکر شد: خانواده پیشگامان به‌عنوان نخستین زنجیره کشاورزی کشور در عین‌حال که تلاش دارد با خلق مزیت رقابتی پایدار در لیست 3 گزینه اول خرید مشتریان قرار گیرد؛ حالا که در چرخه عمر کسب‌وکار خود در حال گذار از مرحله رشد به مرحله بلوغ قرار دارد و سعی دارد با ارتباط مستمر و دائمی با مشتریان و تقویت مهارت حل مسئله در همه ارکان سازمان به گزینه نخست انتخاب مشتریان در بازار تبدیل گردد.

تقدیر از مشتریان برتر

شایان ذکر است؛ از سال 1395 شرکت پیشگامان کشت‌پایدار هر ساله جشن سپاس و تقدیر از مشتریان برتر خود را برگزار می‌کند که در این مراسم مختار مهاجر رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان، علی‌محمد چوپانی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی گرگان، امیر یوسفی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی گرگان، سمیعی رئیس نظام ‌مهندسی کشاورزی، محمدرضا جامی مدیرکل پشتیبانی امور دام، حاج آقای هاشمی موسس شرکت بازرگانی هاشمی، آقای اسدالله کبیر ریاست هیات بسکتبال گلستان‌، زهرا نورا از بانوان فعال دوره‌های مختلف شورای شهر گرگان در کنار شرکت‌های بزرگ تأمین‌کننده نهاده‌های کشاورزی و فعالان اقتصادی عرصه کشاورزی کشور‌، مهمان سومین جشن سپاس پیشگامان بودند .
در پایان این مراسم از مشتریان برتر و فعالان اقتصادی کشور در عرصه کشاورزی به ویژه در استان‌های گلستان، مازندران و گیلان و خراسان‌شمالی تقدیر شد. اجرای ساسان کریمی پسر حنجره طلایی ایران و اجرای بخش‌های سرگرم‌کننده محمود شهریاری نیز از برنامه‌های جانبی و شاد این ضیافت بود.

مقاله قبلیزنجیره‌ های تولید و مردم
مقاله بعدیتعاون روستایی ، بسترساز حرکت زنجیره ‌های تولید

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید