سازمان مرکزی تعاون روستایی؛ پاشنه آشیل وزارت جهاد کشاورزی

0
آقای ایزدخواه، نماینده انقلابی و با رزومه مطالبه‌گری مردمی، از امضای ۴۸ نماینده مجلس برای طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی خبر داد.
به گزارش مزرعه سبز، طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی شروع یک رویه مشخص و معین است و به دلیل اشراف وزیر که پیش از این تصدی ریاست کمیسیون کشاورزی مجلس را برعهده داشت، قابل پیش‌بینی است؛ زیرا وزیر فعلی، منتقد وزیر قبلی حداقل می بایست به مطالبات خود در زمان ریاست کمیسیون کشاورزی و انتظار از وزیر وقت جامه عمل بپوشاند.
ساداتی‌نژاد خود بیش‌تر از هر کس آگاه است که وقتی ۴۸ نماینده مجلس شورای اسلامی در موضوعی ورود می‌کنند، آن موضوع تبلور خواسته ها و مطالبات آحاد جامعه و برگرفته از نظر کارشناسان، تولیدکنندگان و بهره‌برداران است.
اکنون شاهدیم که کم کم سایه از سایت بازارگام و یکته‌تازی و تبلیغ برای این سایت رخت بر‌می‌بندد و از ‌نقش شیر تنها یال آن باقی می‌ماند.

پاشنه آشیل وزارت جهاد کشاورزی کلید سوال از وزیر جهاد کشاورزی را با امضا ۴۸نماینده به صدا درآورد

این مطلب زمانی مشخص‌تر می‌شود که وزیر کماکان در شعارهای استارتاپی باقی مانده و به این گفته که شبکه راه خود را به دلیل شخصی بودن و نه بومی بودن به درستی ادامه می‌دهد، اعتماد دارد.
اکنون به مسئولان بخش کشاورزی از سر دلسوزی توصیه می‌شود که در مسائل استارتاپ‌ها ‌نظارت سفارشی و پست‌های کرایه‌ای را کنار گذاشته و دستور به بررسی درست و شفاف دهند تا مشخص شود این پلتفرم با تبلیغ مجانی، چه میزان رشد سهام داشته و برای چه کسانی منافع ایجاد کرده است.
بهتر است فرصتی کوتاه به رسانه‌ها داده شود تا به بررسی آنچه این روزها در سازمان تعاون روستایی می‌گذرد، بگذارند.
احتمال کمی هم به این موضوع بدهند که شاید مستنداتی که بارها پیوست مطالب بوده، به تحقیق، تفحص و در نهایت استیضاح ختم شود. در این صورت رویای بسیاری از تولیدکنندگان که وزیر را از جنس خود می‌دانند ممکن است به یاس مبدل شود.
در شرایط کنونی بهتر است توصیه حضرت علی(ع) را سرلوحه کار خود قرار دهیم که «حفظ بیت‌المال جهاد در راه خداوند است». در پایان قطعاً روزهای ابری کنار می‌رود و خورشید حقیقت برای جست‌وجوگران و حق‌طلبانی چون آقای ایزدخواه فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

مطلب قبلیضرب‌الاجل ۲۰ روزه برای آزادسازی سواحل خزر
مطلب بعدیاثبات سلامت محصولات کشاورزی ایران را به روس ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید