روز جهانی چای

 

tea day

چای دومین نوشابه جهانی

گر چه روز بین‌المللی چای در تاریخ ۱۵ دسامبر(مصادف با ۲۵ آذرماه) سال ۲۰۰۵ نامگذاری گردید، اما به پیشنهاد دولت هند، ۲۱ ماه می برابر با ۳۱ اردی‌بهشت نیز به نام روز جهانی چای نامیده شده است.

ادامه مطلب coffee&green tea

چای سبز یا قهوه کدام یک برای سلامتی بهتر است.

چای پس از آب بیشترین مصرف نوشیدنی در جهان است. قهوه نیز فوق العاده محبوب است.
در ایالات متحده ، بیش از ۸۵٪ بزرگسالان به طور منظم کافئین مصرف می کنند ، با متوسط مصرف روزانه ۱۸۰ میلی گرم ، که مقدار کافئین موجود در حدود ۲ فنجان قهوه است.افراد چای و قهوه سبز را به دلیل طعم خاص و فوایدش برای سلامتی مصرف می کنند.

ادامه مطلب tea-greenfarm

چای های معروف جهان و منشا آنها

در هر کشوری، چای با طعمی متفاوت و به روشی متفاوت سرو می شود. به این معنی است که بهترین چای جهان در هر کشوری، فرق دارد.
چای حدود ۳۰ قرن قبل از میلاد در چین کشف شد- و در قرن ۲۱ قبل از میلاد، چای بخشی از آداب و رسوم روزانه چین شده بود. داستانهای متفاوتی در مورد چگونگی کشف چای وجود دارد. اما محبوب ترین آنها مربوط به امپراطور شن نونگ و سربازانش است.

ادامه مطلب tea -greenfarm

انواع چای در دنیا

کمتر نوشیدنی یافت می شود که به اندازه یک فنجان چای دلپذیر و سرحال کننده باشد. بهترین چای آن نیست که فقط برای استراحت مفید باشد. از برگها و ترکیبهای مختلف چای می توان برای همه چیز استفاده کرد، از بین بردن اضطراب گرفته تا رفع ناراحتی های معده .

ادامه مطلب theBestTea of the world-greenfarm

۱۵ برند برتر چای در سال ۲۰۲۱

ز سال ۱۹۹۲ شروع به ساخت مخلوط های چای دستی کرده است ، زمانی که برای اولین بار از بهترین باغ های چای در سراسر جهان منبع تهیه برگ و گیاهان را آغاز کرد.اما این برند بیش از بسته بندی زیبا چای خوش طعمی دارد. Republic of Tea ، یک مدل تجاری است که از تغییرات مثبت اجتماعی و محیطی پشتیبانی می کند ، بنابراین نوشیدن این چای به شما احساس خوشایندی می دهد. 

ادامه مطلب