اجرای قانون درخواست کشاورزان اصفهان از رئیس‌جمهور

0
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان با اشاره به درخواست‌های کشاورزان از رئیس‌جمهور گفت: مهم‌ترین و شاید تنها درخواست صنف کشاورز از دولت، اجرای قانون است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از ایمنا، اسفندیار امینی درخصوص مطالبات کشاورزان اصفهانی از رئیس‌جمهور اظهار کرد: خشک شدن تالاب گاوخونی، نرسیدن آب به دست حقابه‌داران، بحران فرونشست، فروش آب زاینده‌رود و حفر چاه‌های مجاز و غیرمجاز بیش از حوضه آبریز زاینده‌رود، بحران‌هایی است که به علت اجرا نشدن قانون اتفاق افتاده است.
وی افزود: در دولت‌های مختلف رؤسای‌جمهور به استان اصفهان سفر کردند؛ بنابراین سفر رئیس‌جمهور به این استان اقدام تازه‌ای نیست، مهم آن است که به‌جای پاک کردن صورت‌مسئله، اقدامی برای اجرای صحیح قوانین انجام گیرد.
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: با اجرای قانون، مشکلاتی که برای آن کارگروه‌ها، کمیته‌ها و همایش‌های بسیاری برگزار شده و نتیجه مثبتی نداشته است، رفع می‌شود.
امینی تصریح کرد: دولت‌ها تصور می‌کنند برای رفع مشکلات باید در میان مردم، به‌دنبال متهم باشند اما باید توجه داشت مردم در حال زندگی روزمره خود هستند و اگر تخلفی صورت می‌گیرد ناشی از صحیح اجرا نشدن قوانین توسط متولیان است.
وی خاطرنشان کرد: بنابراین اگر رئیس‌جمهور درصدد بهبود شرایط است، باید به سراغ دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برود تا مشکلات رفع شود. انتظار کشاورزان از این دولت نیز مانند دولت‌های قبل، فقط تلاش برای اجرای قوانین است.
مقاله قبلیوزارت جهاد کشاورزی هنوز به تعهداتش عمل نکرده است
مقاله بعدیگروه آدینه از آخرین دستاوردهای خود رونمایی کرد

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید