شناسایی درآمد قابل توجه صدور بیمه‌نامه در بیمه ملت

0

در مهرماه سال‌جاری رقم خورد

مرور کارنامه بیمه ملت در شش ماهه نخست سال جاری عملکردی حاکی از افزایش درآمد حق بیمه است که با ترکیب بهینه پرتفوی همراه بوده است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ عارف واحد ناوان| شرکت بیمه ملت از عملکرد نیمه نخست خود در سال 1401 گزارش داد. این شرکت بیمه‌ای تا پایان شهریورماه سود خالصی معادل 52 میلیارد تومان شناسایی کرد که 14 میلیارد تومان آن در بهار و 38 میلیارد تومان در فصل تابستان (171 درصد رشد نسبت به بهار) شناسایی شده است.
درآمد حق بیمه ناخالص افزایش 54 درصدی نسبت به دوره شش ماهه منتهی به شهریور 1400 را شاهد بود. این گزارش حاکی است، میانگین درآمدهای بیمه‌ای شرکت افزایش 31 درصدی داشت.
در بحث درآمد ناشی از صدور بیمه‌نامه نیز بیمه ملت در مهرماه 489 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که نسبت به ماه‌های قبل در سال‌جاری با افزایش قابل توجهی همراه شده است؛ به این ترتیب تا پایان مهرماه سال‌جاری این شرکت موفق به شناسایی 1.692 میلیارد تومان درآمد شد که مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل حاکی از رشد 14 درصدی درآمد حق بیمه در دوره مورد بررسی است.
نگاهی به سبد پرتفوی بیمه ملت در بازه زمانی یاد شده نشان می‌دهد، با مدیریت ریسک مناسب سهم رشته‌های بیمه شخص ثالث خودرو و درمان کمتر از ۵۰ درصد پرتفوی را شامل شده اند.
به نظر می‌رسد، بیمه ملت با بنیه مالی و فنی مطلوب و هدف گذاری‌های جدید در دوره مدیریتی اخیر می‌تواند تا پایان سال به اهداف تعیین شده دست یاید و نقطه‌های هدف‌گذاری شده را محقق کند.
مقاله قبلیثبت ۸۵ درصد اطلاعات زنبورداران در کشور
مقاله بعدیزمین 8 میلیارد نفری شد

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید