تجهیز ۹۰ درصد نانوایی‌های تهران به کارتخوان هوشمند

0
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی تهران گفت: تاکنون ۹۰ درصد نانوایی‌های نوع یک به کارتخوان‌مجهز شدند.
به گزارش اخبار سبز کشاوزی، آقای عباس ارشدی گفت: بنابر گزارشی که از طریق بانک سپه در چهارمین جلسه کارگروه آرد و نان ارائه شد، تاکنون ۹۰ درصد واحدهای یارانه نوع یک مجهز به نصب کارتخوان شدند.
به گفته او، یک سری مشکلات جزئی ساختار واحدهای خبازی باعث شد نصب کارتخوان ها به طور کامل اجرا نشود که با اتخاذ تدابیر صورت گرفته و هماهنگی استانداری و معاونت امور اقتصادی قرار است کارگروه دیگری تشکیل شود که موارد اختلاف را به صورت موردی بررسی و رفع کند. برآورد می شود که تا پایان ماه تمام واحدهای خبازی تحت سامانه هوشمندسازی قرار گیرد و نصب کارتخوان به طور کامل اجرایی شود.
مدیرکل دفتر غله و خدمات بازرگانی تهران گفت: در مرحله نخست سامانه هوشمند نانوایی های نوع یک به نصب کارتخوان مجهز می شوند، اما از الان نمی توان گفت که این موضوع چقدر در کاهش قاچاق و مصرف تاثیر گذار است.
طبق گفته آقای جلال مشاور وزیر اقتصاد با گذشت حدود ۵۵ روز از طرح هوشمندسازی یارانه نان بیش از ۶۳ درصد کل کشور به کارتخوان های هوشمند مجهز شدند.
بنابر وعده مسئولان طرح هوشمندسازی و مردمی سازی محدودیتی برای خرید نان مردم ندارد و تنها از انحرافات آرد و نان جلوگیری می کند./باشگاه خبرنگاران جوان
مقاله قبلیغربت سنجاقک‌ها
مقاله بعدی5 درصد تولید محصولات کشاورزی صادر می‌شود

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید