ماهنامه «دام و کشت و صنعت» در نمایشگاه بین المللی دام و طیور

0
بیست و یکمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته از 12 تا 15 شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و ماهنامه سراسری «دام و کشت و صنعت» با برپایی غرفه در سالن در سالن 38A، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، شماره جدید ماهنامه «دام و کشت و صنعت» (iranagrimagazine.com) در غرفه مستقل در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت دام و طیور آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است.
این نشریه در سالن 38A  نزدیک درب خروجی (جنب غرفه شرکت آفتاب گستر یزد) آماده پذیرایی و دریافت نظرات بازیدکنندگان محترم، کارشناسان، مدیران ارجمند و فعالان صنعت دام و طیور خواهد بود.
ماهنامه «دام و کشت و صنعت» رتبه نخست نشریات کشاورزی و دامی را به تشخیص وزارت جهاد کشاورزی (وقت) دریافت کرده و تاکنون 266 شماره از این نشریه منتشر شده است.
غرفه ماهنامه در این نمایشگاه به معرفی فعالیت‌ها و دغدغه‌های زیربخش دام و طیور و صنایع وابسته با هدف تحکیم پایه‌های امنیت غذایی کشور و کمک به رفع مشکلات مکانیزاسیون و شرکت های دانش بنیان بخش کشاورزی خواهد پرداخت.

ماهنامه «دام و کشت و صنعت» در نمایشگاه بین المللی دام و طیور

گفتنی است، نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته هر سال با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید در این حوزه، ایجاد تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان، آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی و همچنین مبادله دانش و ایجاد فرصت آشنایی و انعقاد قراردادهای کاری در حوزه دام و طیور برگزار می شود. زمان بازدید از این نمایشگاه ۸ صبح الی ۱۵ عصر است.
مقاله قبلی۲۳ هزار هکتار گلخانه در ایران فعال است
مقاله بعدیایران ۹۰درصد روغن مصرفی خود را وارد می‌کند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید