هنوز مواد شوینده گران نشده است

0

تکذیب افزایش ۸۰ درصدی قیمت‌ها

رئیس هیات مدیره صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی گفت: تا این لحظه هنوز مواد شوینده گران نشده است بلکه در حال توافق برای درصد افزایش قیمت‌ها در این صنف هستیم.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از ایلنا، بختیار علم بیگی درباره  انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر گرانی 80 درصدی مواد شوینده گفت: گرانی 80 درصدی صنایع شوینده دروغ است و آن را تکذیب می‌کنم. ما هنوز به تفاهم قطعی برای درصد افزایش قیمت صنایع شوینده نرسیده‌ایم.

در مورد درصد افزایش قیمت مواد شوینده هنوز به توافق قطعی نرسیده‌ایم

رئیس اتحادیه صنایع شوینده با بیان اینکه هیچ گونه افزایش قیمتی تا این لحظه نداده‌ و افزایش 80 درصدی صنایع شوینده را تکذیب می‌کنیم، تصریح کرد:  در جلساتی که با تولیدکنندگان مختلف این صنف داشته‌ایم در مورد درصد افزایش قیمت مواد شوینده هنوز به توافق قطعی نرسیده‌ایم.
وی در ادامه افزود: تمام اقلام صنایع شوینده قرار است افزایش قیمت داشته باشد، اما درصدهای آنها ممکن است باهم فرق کند. چون مواد اولیه گران شده و حقوق کارگران با بیمه‌ای که به آن افزوده می‌شود، 62 درصد افزایش داشته است.

اقلام باید 150 درصد گران شود

علم بیگی گفت: بعضی واحدهای ما معتقدند اقلام باید 150 درصد گران شود و بعضی ارقام دیگری مثل 80 درصد را مطرح می‌کنند که تا این لحظه هنوز نه گران شده و نه مورد توافق قرار گرفته است. بلکه در حال توافق برای درصد افزایش قیمت‌ها در این صنف هستیم.
مقاله قبلیموفقیت بیمه کشاورزی در افزایش سطح بیمه و جلب اعتماد کشاورزان
مقاله بعدیاشتباهات رخ داده در تلف‌ شدن ۲توله یوز ایرانی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید