آئروفارم

0

فناوری کشاورزی عمودی 

Aero Farms با استفاده از 95٪ آب کمتر و سموم دفع آفات، پیشرو تجاری در کشاورزی عمودی داخلی کاملاً کنترل شده با 390 برابر بهره وری بیشتر در سال در برابر کشاورزی سنتی است. ما برای انجام مأموریت خود از جدیدترین فن آوری های سنجش و دانش داده و همچنین ابزارهایی مانند کنترل ماشین و هوش مصنوعی، به پرورش بهترین گیاهان ممکن برای پیشرفت بشریت، استفاده می کنیم.

ایروپونیک هوشمند

ما از ایروپونیک استفاده می کنیم تا ریشه های سبزیجات خود را با مواد مغذی، آب و اکسیژن غبارپاشی کنیم. سیستم آیروپونیک ما یک سیستم حلقه بسته است که 95٪ آب کمتری نسبت به کشتزارهای زراعی و 40٪ کمتر از هیدروپونیک استفاده می کند.

روشنایی هوشمند

برای ایجاد دستورالعمل خاص نور برای هر گیاه، از چراغ های LED استفاده می کنیم، طیف، شدت و فرکانس مورد نیاز سبزها برای فتوسنتز را دقیقاً به صرفه ترین روش ممکن ارائه می دهیم.
این نورپردازی مهندسی شده به ما امکان می دهد اندازه، شکل، بافت، رنگ، عطر و طعم و تغذیه را با دقت بسیار زیاد و در جهت  افزایش بهره وری کنترل کنیم.

تغذیه هوشمند

به طور مداوم تمام عناصر کلان و ریز مغذی گیاهان خود را رصد می کنیم تا هر آنچه را که برای رشد لازم دارند در اختیار آنها قرار دهیم.
می توانیم دقیقاً همان بذر را از مزرعه گرفته و به اندازه نیمی از زمان آنها به عنوان یک مزرعه دار سنتی پرورش دهیم و محصولی  390 برابر بیشتر از یک مزرعه تولید کنیم.

داده های هوشمند

در AeroFarms، باغبانی با مهندسی، ایمنی مواد غذایی، علم داده و تغذیه تلاقی می کند و به ما این توانایی منحصر به فرد را می دهد تا زیست شناسی گیاهان را به روشی درک کنیم که هرگز درک نشده است.
دانشمندان گیاهان ما میلیون ها نقطه داده را در هر برداشت کنترل می کنند. آنها دائماً در حال بررسی، آزمایش و بهبود سیستم در حال رشد با استفاده از تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده برای ایجاد نتیجه ای برتر و سازگار هستند.
از رویکردهای پیشرفته برای کنترل ماشینی، یادگیری ماشین و یکپارچه سازی اینترنتی اشیا استفاده کرده و توسعه داده ایم و کشاورزی را با سرعت سریع به آینده می رسانیم.

بستر هوشمند

یک محیط پارچه ای قابل استفاده و قابل استفاده مجدد برای بذر، جوانه زنی، رشد و برداشت تولید کرده ایم. محیط پارچه ای در حال رشد ما از BPA-free ساخته شده است، نوعی پلاستیک بازیافتی، که هر کدام 350 بطری آب (9/16 اونس) از جریان زباله خارج می کنند. این پارچه را می توان پس از برداشت کاملاً تمیز کرد و بدون خطر آلودگی مجدداً از بین برد، زیرا به عنوان سدی بین غبار و گیاهان عمل می کند.

مدیریت هوشمند آفات

در هر جنبه ی  کارمان هر چیزی را به حداقل رسانده ایم، رشد آفات را به حداقل رسانده ایم و در حال کاستن از آن هستیم. علاوه بر محیط کنترل شده در محیط داخلی نیز، روشهای رشد ما چرخه زندگی طبیعی آفات داخلی را مختل می کند تا هرگز شروع به فعالیت نکنند.

مقیاس گذاری هوشمند

اندازه و پیکربندی سیستم AeroFarms بسیار قابل تنظیم است. این سیستم ها از ماژول هایی تشکیل شده اند که به عنوان بلوک های سازنده عمل می کنند و قابلیت آین را دارند که به صورت عمودی یا طولی قرار گیرند. سیستم این امکان را برای ما فراهم می کند تا با نصب سریع، در مکان های متنوع رشد کرده و به محصول نهایی در هر فوت مربع، بدون توجه به فضا، دست یابیم.

 

منبع: آئروفارم

مترجم: معصومه صالحی وزیری

مقاله قبلی15 برند برتر چای در سال 2021
مقاله بعدیTHE REPUBLIC OF TEA

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید