مراسم ترحیم اولین وزیر کشاورزی جمهوری اسلامی در خانه کشاورز

0
مزرعه سبز: به ابتکار دکتر عیسی کلانتری، آخرین وزیر کشاورزی ایران و مدیر کل خانه کشاورز مراسم ترحیم مرحوم دکتر علی‌محمد ایزدی، نخستین وزیر کشاورزی جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه، 8 دی ماه، ساعت 10 الی 11 و 30 دقیقه صبح در محل ساختمان مرکزی خانه کشاورز برگزار می گردد.
دکتر عیسی کلانتری، آخرین وزیر کشاورزی ایران که همواره نامی برجسته در عرصه ها و صحنه های ملی کشور داشته و جسارت وی در حمایت از مدیران ملی زبانزد است، اینک میزبان مراسم ختم اولین وزیر کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و سوگوار است.
از آنجا که خانه کشاورز همواره در بزرگداشت، نکوداشت و تقدیر از زحمات پیشکسوتان کشاورزی پیشتاز بوده است. خوشبختانه تاکنون اکثر وزرای کشاورزی، وزرای جهاد کشاورزی، وزرای جهاد سازندگی، معاونین ادوار و وزارتخانه و وزارت ادغام شده مشاوران ارشد و مدیران ارشد فعلی برای حضور در این مراسم ختم اعلام آمادگی کرده‌اند.
در این رابطه تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله برخی اعضاء کمیسیون های کشاورزی دوره های مختلف، نمایندگان ادوار استان فارس و دیگر نمایندگان نیز در این مراسم شرکت خواهند نمود.
برخی روسای سازمان های کشاورزی استان ها، روسای سازمان های مستقل، مدیران کل و کارآفرینان و فعالان بخش کشاورزی نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.
کارشناسان و اعضای تشکل ها مردم نهاد و کشاورزی، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران بخش کشاورزی و انجمن‌های رسانه‌های مرتبط نیز با حضور خود و انعکاس اخبار این رویداد مهم رسالت خود را انجام می‌دهند. امید می‌رود وزارت جهاد کشاورزی نیز در این مراسم حضور فعال داشته باشد و با مشارکت وزیر جهاد کشاورزی و معاونین وی در دولت سیزدهم به نوعی از زحمات نخستین وزیر خوشنام کشاورزی بعد از انقلاب تقدیر به عمل آید.
دفتر مرکزی خانه کشاورز واقع در تهران، بعد از میدان گل‌ها، خیابان جهان‌آرا (بزرگراه کردستان)، خیابان 33، پلاک 21 میزبان این مراسم ترحیم خواهد بود.

انتهای پیام/

مطلب قبلیاراضی مرزی کشاورزی هنوز زیر مین‌های عراق
مطلب بعدی«کشاورزی قراردادی» طرحی برای درآمدزایی کشاورزان

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید