رئیس جدید نظام صنفی‌کارهای کشاورزی

0
دکتر قاسم پیشه‌ور مسئولیت ریاست نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی را عهده‌دار شد.
به گزارش «مزرعه سبز» با توجه به ضرورت پویاتر شدن نظام صنفی کشاورزی، طی انتخابات 24 مرداد ماه امسال در سازمان مرکزی تعاون روستایی (29مین جلسه شورای مرکزی نظام صنفی‌کار‌های کشاورزی) سه نفر از اعضای شورای مرکزی انتخاب و برای صدور حکم (برای یکی از این سه نفر) به وزیر جهاد کشاورزی معرفی شدند. وزیر ساداتی‌نژاد نیز پس از بررسی تجارب کاری کشاورزی، تخصص و مدیریت افراد معرفی شده، برای دکتر قاسم پیشه‌ور حکم ریاست صادر کرد.
خاطرنشان می‌سازد قاسم پیشه‌ور کشاورز زاده و خود حدود 20 هکتار اراضی کشاورزی دارد که در آن به تولید بذر مادری برنج طارم و فعالیت در زمینه دام سبک می‌پردازد و یکی از کشاورزان علمی منطقه به حساب می‌آید. وی از سال 95 به عضویت نظام صنفی کارهای کشاورزی درآمده و با توجه به مدرک فوق لیسانس مدیریت و دکترای استراتژی، از سال 97 تاکنون به عنوان عضو شورای مرکزی نظام صنفی‌کارهای کشاورزی و منابع طبیعی به نمایندگی از استان مازندران فعال بوده است.

peshevar

ضرورت تشکیل اتاق اصناف کشاورزی

دکتر پیشه‌ور اعتقاد راسخ به تیم‌ورک و کارگروهی تخصصی و سپردن امور کشاورزی به تشکل‌ها دارد؛ به همین جهت کارگروه دام، گل و گیاه و… را در استان مازندران تشکیل داده است و امید می‌رود طی مدت کوتاهی از پذیرفتن مسئولیت، اتاق اصناف کشاورزی را راه‌اندازی کرده و اتحادیه‌های زیر مجموعه اتاق اصناف کشاورزی را در سطح هر استان تشکیل دهد.
این کشاورز پیشرو، علاوه بر سوابق کاری کشاورزی و مدیریتی، عضویت در نظام صنفی‌های کشاورزی شهرستان بهشهر، عضویت در شورای نظام صنفی کارهای کشاورزی استان مازندران و عضویت در شورای مرکزی نظام صنفی‌کارهای کشاورزی را دارد و هم اینک با انتخاب رسمی شورای مرکزی و حکم وزیر مسئولیت نظام صنفی کشاورزی را پذیرفته است.
مقاله قبلیضریب مکانیزاسیون از دیدگاه مکانیزاسیون
مقاله بعدیدریاچه‌های فارس خشک‌تر از همیشه

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید