140 شرکت، 5 کشور و 20 هزار متر غرفه در نمایشگاه صنعت گلخانه

0

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه باغبانی و صنعت گلخانه سازی

پنجمین نمایشگاه باغبانی و صنعت گلخانه سازی با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و چهار معاون وزارت جهاد کشاورزی، مدیران کل معاونت باغبانی، تعدادی از رؤسای جهاد کشاورزی استان ها و… افتتاح شد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس و 4 معاون در پنجمین نمایشگاه

به گزارش خبرنگار اخبار سبز کشاورزی، در مراسم افتتاحیه، دکتر عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، مهندس برومند، معاون وزیر در امور باغبانی، مهندس مهاجر، وزیر امور زراعت، دکتر خیام نکویی، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، مهندس سالم‌پور، مجری طرح توسعه گلخانه‌های کشور و سرپرست دفتر امور میوه‌های سردسیری و خشک، دکتر میرعرب، مجری طرح زیتون و دیگر مدیران ستادی و هیات‌هایی از کشور عراق، پاکستان، ترکیه، اسپانیا و ایتالیا حضور یافتند.

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه باغبانی و صنعت گلخانه سازی

ارائه نوآوری 140 شرکت گلخانه‌ساز

20 هزار متر فضای اختصاص یافته در سه سالن اصلی و میزبانی کارشناسان، مدیران و سرمایه‌گذاران 140 شرکت تولیدی با ارائه دستاوردها و نوآوری ها فرصت مناسبی را در اختیار صدها هزار باغدار، گلخانه‌دار و فعال این حوزه قرار داده، تا ضمن بازدید از نمایشگاه پنجم، شرکای کاری و تجاری خود را انتخاب نمایند.

پیشتازی انجمن ملی گلخانه‌سازی

بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی گلخانه سازی با ابتکار و برنامه‌ریزی انجمن ملی گلخانه‌سازان کشور و حمایت شایسته معاونت باغبانی از امروز تا پایان ساعت کاری روز 24 شهریور آماده بازدید کارشناسان، متقاضیان سرمایه‌گذاری در صنعت گلخانه و صنعتگران و ذی‌ربط می‌باشد.

بهره‌گیری دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها

حضوور دانشجویان رشته باغبانی و اساتید و بازدید از نمایشگاه فرصتی بیش از کارآموزی و گفتمان دو طرفه بین صنعتگران، سازندگان و اساتید علمی و تجربی این صنعت با دانشجویان و اساتید (صاحبان تئوری و علمی) پدید آورده که موفقیت مناسبی برای ارتقای جایگاه دانشجویان است.

نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان

خاطرنشان می‌شود در پنجمین نمایشگاه علاوه‌بر فعالان حوزه باغبانی، صنعت گلخانه‌سازی، ساخت و تجهیز ماشین و ادوات، سیستم‌های نوین آبیاری و نهاده‌های کشاورزی (بذر، کود و سم) خوشبختانه تعدادی شرکت‌های دانش‌بنیان و ارائه کننده پهپادهای کشاورزی حضور یافته‌اند.

ابوالقاسم گل باف 

مقاله قبلیافزایش تقاضا تخم مرغ را گران کرد
مقاله بعدیاحیای برجام دور از دسترس؟!

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید