التقاط نورومارکتینگ و رفتار مشتریان

0
روش‌های نورولینگوئستیک (NLP) در دیجیتال مارکتینگ یک روش‌شناختی است که برای بهبود ارتباطات و تغییر رفتارهای فردی استفاده می‌شود.
اخبار سبز کشاورزی؛ دکتر شاهرخ شجری، تحلیلگر مسائل اقتصادی، بازاریابی و بازرگانی خارجی| برای مثال، در تبلیغات دیجیتال با استفاده از این روش، استفاده از کلمات و همین‌طور عباراتی خاص باعث می‌شود که مخاطبان به سمت خرید یا عملکرد خاص دیگر هدایت شوند؛ از جمله عبارات تبلیغاتی همچون:
  1. تخفیف ویژه برای خرید آنلاین
  2. با ما بهترین تجربه خرید آنلاین را داشته باشید
  3. خرید آسان و سریع با چند کلیک
  4. محصولات جدید و اختصاصی در دسترس شماست
  5. پشتیبانی 24 ساعته برای رفع هرگونه مشکلات
  6. ارسال رایگان به سراسر کشور
  7. ضمانت بازگشت پول در صورت نارضایتی از محصول
  8. فروشگاه آنلاین با قیمت مناسب و کیفیت عالی
  9. پروموشن‌های فوق‌العاده برای خریداران وفادار
  10. برخوردار شوید از تجربه خرید آسوده و اطمینان بخش

رفتارهای مشتریان خود را تحلیل کنید

با استفاده از این روش، می توانید به‌راحتی رفتارهای مشتریان خود را تحلیل کنید و در نتیجه، عملکرد خود در بازاریابی دیجیتال را بهبود بخشید.
این روش با استفاده از تکنیک‌های مختلف، اطلاعات را از طریق زبان بدن، کلمات و عملکردهای شناختی مشتریان جمع‌آوری کرده و سپس با تحلیل این اطلاعات، به بهبود رفتار با مشتریان و همچنین با تأثیرگذاری بر آنها و در نتیجه به فهم بهتر از نحوه تصمیم‌گیری و خرید مشتریان می‌پردازد.
به‌عبارت دقیق‌تر، با استفاده از الگوهای شناخت شناسایی شده در رفتار و حساس بودن به نحوه بروز رفتار در پاسخ به تحرکات بازار، بهبود فروش، بازده یا سودآوری بالاتر را فراهم مي‌كند؛ برای نمونه به موارد زیر توجه کنید:

1-استفاده از زبان بدن:

در این روش، با استفاده از حرکات بدن، نحوه صحبت کردن و اصطلاحات خاص سعی می‌شود تا با مشتریان به صورت غی کلامی ارتباط برقرار شود و رفتار آنها تحت تاثیر قرار گیرد.

2-استفاده از الگوهای ذهنی:

در این روش، با شناخت الگوهای ذهنی مشتریان سعی می‌شود تا با استفاده از کلمات و عبارات خاص، رفتار آنها را تغییر داد.

3-استفاده از پاسخ‌های حساس:

در این روش، با استفاده از پاسخ‌های حساس به سؤالات و نظرات مشتریان، سعی می‌شود تا رابطه با آنها بهبود یابد و رفتار آنها تحت تاثیر قرار گیرد.

4-استفاده از تکنیک‌های مذاکره:

در این روش، با استفاده از تکنیک‌های مذاکره سعی می‌شود تا با مشتریان به صورت فعال و مؤثر در ارتباط باشید و رفتار آنها را به سمت خود جلب کنید.
مقاله قبلیبیانیه‌ در رابطه با ویژگی‌های وزیر پیشنهادی کشاورزی
مقاله بعدیسراب توانمندی معاون وزیر جهاد کشاورزی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید