امنیت غذایی کشور در دست ۴.۵ میلیون کشاورز

0
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: امنیت غذایی کشور هم اکنون در دست ۶۲ هزار کارمند جهاد کشاورزی و ۴.۵ میلیون کشاورز ایرانی است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از ایرنا، هوشنگ محمدی امروز در آیین تکریم و معارفه سرپرست جهاد کشاورزی خوزستان در سرسرای اداری این سازمان گفت: شعار وزیر جهاد کشاورزی اقتدار غذایی کشور است که به همراه اقتدار فناوری که امروز در وزارت و دیگر عرصه ها در حال پیگیری است با عنوان دانش بنیان در حال برنامه ریزی و اجراست.

امید بخشی و کارآمدی اولویت وزارت جهاد کشاورزی در انتخاب مدیران

وی با بیان اینکه در اقتدار غذایی همه عوامل مثبت وجود دارد گفت: ارزآوری، اشتغال پایدار ، ثروت آفرینی در دل اقتدار غذایی و به همراه فناوری است.
محمدی با بیان اینکه باید فضا و رویه برای امنیت غذایی تغییر و تحول یابد و با روش جدید طراحی شود افزود: امید بخشی و کارآمدی اولویت وزارت جهاد کشاورزی در انتخاب مدیران است.
معاون وزیر جهادکشاورزی ادامه داد: اگر تحول و توسعه کشاورزی را یک مثلث در نظر بگیریم فنی مهندسی، نهادهای مردمی و سرمایه سه راس این مثلث هستند.

اگر نتوانیم اعتماد عمومی را جلب کنیم کارها پیش نخواهد رفت

وی با بیان اینکه مردم نباید در پیچ و خم اداره ها گم شوند گفت: عملکرد ما متبلور در تولید است اگر نتوانیم اعتماد عمومی را جلب کنیم کارها پیش نخواهد رفت.
وی ادامه داد: طبق گفته رییس جمهور ، اقتصاد روستاها و کشاورزی باید متحول شود و باید تلاش کنیم مردم کنار ما باشند.
محمدی خوزستان را کربلای ایران و قلب کشاورزی کشور بیان کرد و گفت:بیش از ۱۳ درصد محصولات کشاورزی کشور در خوزستان تولید می‌شود و این نشان از وجود ظرفیت های مهم کشاورزی در این خطه زرخیز است.
در آیین تکریم و معارفه سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، سید رحمت‌الله پریچهر به عنوان سرپرست جهادکشاورزی خوزستان معرفی و از خدارحم امیری زاده مدیرکل پیشین جهادکشاورزی استان در مدت چهار سال این سمت قدردانی شد.
مقاله قبلیرئیسی: ضرورت انتخاب مدیران پاک دست در وزارتخانه
مقاله بعدیایرانیان تن به فرزندآوری نمی‌دهند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید