بازدید رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کشاورزی از نمایشگاه میوه و سبزی

0
علیرضا رضازاده، مشاورز وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، روز شنبه ششم اسفندماه از نخستین نمایشگاه تخصصی میوه و سبزیجات ایران بازدید و از نزدیک در جریان مسائل مربوط به این نمایشگاه قرار گرفت.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ رضازاده که در فرصت‌های مختلف اهتمام ویژه‌ای برای قرارگیری در جمع فعالان بخش خصوصی دارد و حضور در نمایشگاه‌های مختلف مرتبط با بخش کشاورزی را جزو برنامه‌های ثابت خود قرار داده است، از فرصت نمایشگاه میوه و سبزیجات نیز برای برقراری ارتباطات بهتر با این دسته از فعالان بخش کشاورزی استفاده کرده و از غرفه‌های مختلف نمایشگاه بازدید و پیشنهادها، انتقادها، چالش‌ها و مشکلات این فعالان بخش خصوصی را شناسایی و در جهت پیگیری، انتقال و حل این مشکلات به مقامات بالاتر و رفع و رجوع آنها تلاش خواهد کرد.

بازدید رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کشاورزی از نمایشگاه میوه و سبزی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی در حاشیه اولین نمایشگاه صنعت میوه سبزیجات گفت: این نمایشگاه می‌تواند بستر مناسبی برای ارائه پیشرفت‎ ها و توانمندی‌های کشور در زنجیره تولید میوه و سبزیجات و صنایع تبدیلی مرتبط با آن باشد.
رضازاده به حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه اشاره و اظهار امیدواری کرد در دوره‌های بعد شاهد نمایشگاهی باکیفیت بهتر و بالاتر باشیم.

بیشتر بخوانیم: نمایشگاه میوه و سبزیجات، تلاشی برای رفع یک مشکل ریشه‌دار

مقاله قبلیعرضه گوشت قرمز و مرغ با نرخ مصوب
مقاله بعدیقیمت میوه و تره بار ۷ اسفند ۱۴۰۱

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید