آخرین خبرها:
شناسه خبر: 13214

ترخیص 200 هزار تن برنج با هدف تنظیم بازار

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: جشنواره مرکبات با ارائه بخشی از ظرفیت‌های کرمان در زمینه انواع مرکبات در معرض دید مخاطبان قرار گرفت

ترخیص 200 هزار تن برنج با هدف تنظیم بازار
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: جشنواره مرکبات با ارائه بخشی از ظرفیت‌های کرمان در زمینه انواع مرکبات در معرض دید مخاطبان قرار گرفت که می‌تواند در برنامه‌ریزی‌های اقتصادی به این موضوع مهم توجه کرد.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از خانه ملت، محمدجواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، خاک، منابع طبیعی و محیط‌زیست و نماینده داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه‌های کشاورزی استان‌های کرمان، هرمزگان، فارس و خوزستان ضمن تشریح اهمیت حل مشکلات و نظارت بر بازار محصولات این حوزه اظهارداشت: حل مشکلات تولیدکنندگان کشاورز در کشت سیب‌زمینی و پیاز از چالش‌های جدی شهر جیرفت در استان کرمان بود که در راستای حمایت و حل این مسئله نیز تصمیماتی گرفته شد.
نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین جشنواره مرکبات با ارائه بخشی از ظرفیت‌های جنوب استان کرمان در زمینه انواع مرکبات در معرض دید مخاطبان قرار گرفت که می‌تواند در برنامه‌ریزی‌های اقتصادی به این موضوع مهم توجه کرد.
عسکری گفت: پیگیری‌های لازم در راستای ترخیص و همچنین حمل و ارسال ۲۰۰ هزار تن برنج با هدف تنظیم بازار به نقاط مختلف کشور از دیگر موارد این سفر کاری به استان هرمزگان بود که پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام گرفت.
وی در پایان یادآور شد: سخنرانی در کنفرانس راه‌های مبارزه بیولوژیک در مقابل بیماری‌های گیاهی و همچنین پیگیری‌ها در زمینه ترخیص و تامین نهاده‌های دامی از دیگر اقدامات انجام گرفته توسط رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در استان خوزستان بود که محمدجواد عسکری به آن اشاره کرد.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای