آخرین خبرها:
شناسه خبر: 25542

تورم، افزایش 100 درصدی حقوق را هم بی‌اثر می‌کند

تورم، افزایش 100 درصدی حقوق را هم بی‌اثر می‌کند/مزدبگیران در کشور بیشترین خسارت را در زمینه‌های معیشتی به خود می‌بینند.

تورم، افزایش 100 درصدی حقوق را هم بی‌اثر می‌کند

ثبات اقتصادی حاصل نشد

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: مزدبگیران در کشور بیشترین خسارت را در زمینه‌های معیشتی به خود می‌بینند.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از بازار ؛ علی بابایی کارنامی با اشاره به حمایت از معیشت کارگران در کشور بیان کرد: حقوق کارگران به نسبت کاری که انجام می دهند،خیلی کم است.
وی با بیان اینکه هر فعالیتی در کشور رخ می دهد مرهون فعالیت کارگران است، بیان کرد: بارها و بارها پیشنهاداتی در زمینه ارائه بسته های حمایتی و کالایی به کارگران به رئیس مجلس و رئیس جمهور داشته‌ایم.
بیشتر بخوانید: تورم برای كم‌درآمدها بالای ۵۰ درصد است
این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حداقل امور در این بخش این است که یارانه کالاهای اساسی به قشر کارگری پرداخت شود.
رئیس فراکسیون کارگری در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پاسخ دولت در این بخش این است که چون در کشور ارز یارانه ای نداریم بنابراین تفاوتی در کالای اساسی نداریم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: البته دولت اعتقاد دارد که کارگران جز قشری هستند که اکثریت آنها یارانه کالای اساسی را دریافت می کنند.
وی با بیان اینکه نخستین اولویت دولت این است که تورم در کشور را کنترل کند، بیان کرد: تیم اقتصادی دولت در زمینه مهار تورم باید فعالانه برخورد کند و اگر تورم رها شود، مشکلات زیاد خواهد شد.
رئیس فراکسیون کارگری در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر حقوق کارگران ۱۰۰ درصد هم افزایش پیدا کند اما تورم برطرف نشود، مشکلات همچنان پابرجاست.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشور تا به ثبات اقتصادی نرسد به هیچ وجه نمی توان کاری کرد، متاسفانه امسال به ثبات اقتصادی دست پیدا نکردیم و به دنبال این هستیم که ثباتی در نرخ ارز پیدا کنیم.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای