خبر فوری
شناسه خبر: 37189

قیمت انواع طلا و سکه 31 تیر

قیمت ها در بازار طلا و سکه در یک هفته گذشته کاهشی شده است و برخی کارشناسان علت را کاهش تقاضا عنوان کرده اند. اکنون هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۲ میلیون و ۳۱۱

قیمت انواع طلا و سکه 31 تیر
قیمت ها در بازار طلا و سکه در یک هفته گذشته کاهشی شده است و برخی کارشناسان علت را کاهش تقاضا عنوان کرده اند. اکنون هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۲ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از همشهری آنلاین، ابراهیم محمد ولی، کارشناس بازار طلا با اشاره به وضعیت بازار طلا و سکه در ایام محرم افزود: اکنون بازار در وضعیت رکود بسر می برد و آن هم به این دلیل است که تقاضا در بازار کاهش یافته و هر زمان که با کاهش تقاضا روبرو شویم قیمت ها هم ارزان می شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر بازار در یک وضعیت آرام به سر می برد و انتظار نمی رود که تا پایان هفته شاهد تغییرات چندانی در بازار طلا باشیم. در هفته گذشته به دلیل کاهش تقاضا، کاهش داد و ستدها و همچنین تخلیه حباب سکه و طلا قیمت‌ها سیر نزولی داشت.
محمد ولی بیان کرد: در چنین شرایطی می‌توان پیش بینی کرد اگر در روزهای آینده اتفاق خاصی رخ ندهد و قیمت دلار هم همچنان رو به کاهش باشد ادامه روند نزولی را در در بازار طلا و سکه شاهد باشیم.
امروز شنبه ۳۱ تیر تا لحظه تنظیم این خبر در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.
قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک‌ گرمی ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده است.
محصول
نرخ (تومان)
سکه تمام طرح جدید
۲۷ میلیون و ۴۵۰ هزار
سکه تمام طرح قدیم
۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار
نیم سکه بهار آزادی
۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار
ربع سکه بهار آزادی
۹ میلیون و ۹۰۰ هزار
سکه یک گرمی
۵ میلیون و ۹۵۰ هزار
طلای ۱۸ عیار
۲ میلیون و ۳۱۱ هزار
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای