عنوان
شناسه خبر: 41251

قیمت جدید انواع میوه و سبزی +جدول

قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۴ تا ۳۰ مهر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.

قیمت جدید انواع میوه و سبزی +جدول
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۴ تا ۳۰ مهر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از مهر، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۴ تا ۳۰ مهر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد. ازگیل و پرتقال میوه‌های نوبرانه این هفته با هر کیلو به ترتیب ۹۸ و ۵۸ هزار تومان است.

بازار میوه

قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است؛
هر کیلو انگور ۲۹.۸۰۰ تا ۷۸، نارنگی ۱۹.۸۰۰ تا ۲۹.۸۰۰، سیب قرمز ۲۲.۵۰۰ تا ۴۴.۸۰۰، سیب زرد ۲۳.۵۰۰ تا ۴۸، هلو هسته جدا ۲۸ تا ۳۹.۸۰۰، هلو انجیری ۴۹.۸۰۰، شلیل ۴۸ تا ۶۸، انجیر سیاه ۴۹.۸۰۰، کیوی ۵۹.۸۰۰، انار ۳۰ تا ۴۹.۸۰۰، لیمو شیرین ۱۹.۵۰۰ تا ۳۹.۸۰۰، خرمالو ۲۲ تا ۴۹.۸۰۰، گلابی ۸۵ تا ۱۱۸، پرتقال ۴۰ تا ۵۸، زالزالک ۶۵، ازگیل ۹۸ و پسته ۲۹۸ هزار تومان است.
بازار میوه‌های آبدار همچنان ارزان‌ترین محصولات را به خود اختصاص داده‌اند؛ هر کیلو هندوانه ۲.۵۰۰ تا ۵.۵۰۰ در حال عرضه است.
در بازار میوه‌های وارداتی هم موز هر کیلو ۵۷.۸۰۰ تا ۵۹.۸۰۰ و آناناس ۱۱۰ هزار تومان است.

بازار سبزی‌جات

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می‌آید.
هر کیلو گوجه فرنگی ۱۱ تا ۱۷.۹۰۰، گوجه گیلاسی ۴۵، هویج ۱۱.۸۰۰ تا ۱۲.۸۰۰، کاهو رسمی ۱۹.۸۰۰ تا ۲۲.۸۰۰، کاهو سالادی ۲۲.۸۰۰، خیار رسمی ۱۵.۸۰۰ تا ۱۷.۸۰۰، خیار گلخانه‌ای ۱۲.۸۰۰، کلم پیچ ۷.۹۰۰ تا ۱۳، شلغم ۱۶.۸۰۰ و لیمو ترش ۳۵.۸۰۰ تومان تعیین شده است. لیمو ترش در یک هفته اخیر افزایش قیمت به نسبت زیادی داشته است.
سیب زمینی در این بازار هر کیلو ۱۴.۸۰۰ تا ۱۵.۸۰۰ و انواع پیاز شیری (سفید) ۱۲.۸۰۰ تا ۱۳.۸۰۰، زرد ۱۲.۸۰۰ تا ۱۴.۸۰۰ و پیاز قرمز ۱۷.۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
ارزان‌ترین محصول در بازار سبزی‌جات هویج و پیاز (۱۰ و ۱۱ هزار تومان) و گران‌ترین سیر خشک (۸۰ هزار تومان) قیمت عمده فروشی است.
در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای