آخرین خبرها:
شناسه خبر: 13410

بازرگام و تحویل سیب زمینی گندیده

در 19 بهمن ماه امسال با سفارش 1021837 چند قلم کالا از بازرگام خریداری کردم؛ از جمله دو کیلو سیب زمینی به قیمت کلی 19 هزار و 600 تومان.

بازرگام و تحویل سیب زمینی گندیده

مزرعه سبز : در 19 بهمن ماه امسال با سفارش 1021837 چند قلم کالا از بازرگام خریداری کردم؛ از جمله دو کیلو سیب زمینی به قیمت کلی 19 هزار و 600 تومان.

بگذریم که سه روز تمام مرا در منزل نگه داشت تا چند قلم کالا را تحویل دهد:

روز 22 بهمن از ساعت 9 صبح الی 13

روز 23 بهمن از ساعت 9 صبح الی 23

روز 24 بهمن از ساعت 9 صبح الی 23

که البته روز 24 بهمن حدود ساعت 3 عصر آن را تحویل داد

اما همانگونه در تصویر مشاهده می‌کنید، بیش از یک کیلو از این سیب زمینی یا گندیده است یا فندقی و گردویی یا قارچ‌خورده و بیل خورده، یعنی در حالی که امروز سیب زمینی در مغازه میوه فروشی در سعادت آباد تهران 12 هزار تومان بود، من از بازرگام سیب زمینی تنظیم بازار را کیلویی 20 هزار تومان و شاید گران‌تر خریدم (چون هنوز داخل سیب را بعد از پوست کندن وارسی نکرده‌ام).

سوال من این است، آقای وزیر آیا این سیب زمینی را خودتان مصرف می‌کنید؟ آقای قادری‌فر آیا حاضرید این سیب زمینی را استفاده کنید یا به شعور ملت توهین می‌کنید و یا برای یک پلتفرم ارزش آفرینی می‌نمایید.

ضمن این‌که ما شنیده‌ایم پایگاه این پلتفرم در خارج از کشور است و مشخصات و آدرس ما و دیگر سفارش‌دهندگان، شماره کارت بانکی و دیگر اطلاعات ما احتمال دارد به دست بیگانه برسد! چه می‌کنید.

انتهای پیام/

دیدگاه تان را بنویسید

 • مهشاد پاسخ به نظر

  اگر در هر کشور صاحب قانون، این اتقاق می‌افتاد و پرونده به دادگاه کشیده می‌شد باید متخلف جریمه سنگین پرداخت می‌کرد و مجوز فعالیت آن هم باطل می‌شد. اما اینجا فقط باید به افق خیره شد. ساعت‌های طولانی.

  • صدف

   با درود
   خیر قربان در اینجا علاوه بر اینکه باید به افق خیره شد رانت خواران جایزه هم می گیرند. از جمله اینکه هزاران شکایت از سامانه بازرگام و بد فروشی، کم فروشی، جنس معیوب فروشی و حتی احتمال ارسال مشخصات خصوصی خریداران به خارج از کشور شده است اما مشکل این است که شاکی و مشتکی به جایی شکایت می برند که اگر حامی بازرگام هم نباشد حداقل سکوت می کنند
   خواهشمند است در این زمینه با نظر و تجربیات خود مقاله، گزارش و تحلیلی بنویسید تا در این خبرگزاری منعکس شود. خاطرنشان می شود در صورت صلاح دید با نام خودتان یا اینکه با نام مستعار و امضای محفوظ منتشر خواهد شد

چندرسانه‌ای