آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45066

پرداخت سوخت با کارت شخصی تنها در ۱۰ روز آینده

وزیر نفت: تا ۱۰ روز آینده، پرداخت سوخت تنها با کارت شخصی امکان‌پذیر خواهد بود. این تصمیم هیچ ربطی به افزایش قیمت بنزین ندارد

پرداخت سوخت با کارت شخصی تنها در ۱۰ روز آینده

به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از تسنیم؛ وزیر نفت اظهار کرد: ما به همکارانمان دستور داده‌ایم که ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده، فقط با استفاده از کارت شخصی به سوخت دسترسی داشته باشند. این تصمیم، بخاطر امکاناتی است که ارائه می‌شود و هیچ ربطی به افزایش قیمت بنزین ندارد

وزیر نفت گفت: ما طی یک هفته تا ۱۰ روز آینده به همکاران‌مان گفتیم که اطلاع‌رسانی کنند تا پس از آن دیگر عملیات سوخت‌گیری با کارت‌های شخصی صورت گیرد که البته این مسئله ربطی به افزایش قیمت بنزین ندارد.

جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: در حوزه مصرف بنزین نزدیک به 7 میلیون لیتر نسبت به سال گذشته رشد مصرف را داشتیم. اما با تلاش همکاران ما مردم دچار مشکل نشدند و بنزین را در تمامی مبادی مصرف داشتیم. 

وی افزود: در قانون و بودجه 1403 ، قانون گذار وزارت نفت را مکلف کرده که در سال 1403 باید 95 درصد عملیات سوخت گیری توسط کارت سوخت شخصی انجام شود. ما در این دو هفته می‌دانستیم که خیلی از هموطنان هنوز کارت سوخت شخصی را جدی نگرفتند یا فراموش کردند همراه خود ببرند و به همین دلیل  دستور دادیم که در جایگاه‌ها تعداد کافی کارت سوخت جایگاه موجود باشد.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: بنابراین خواهش ما این است که هموطنان جهت عملیات سوخت‌گیری از کارت شخصی خود  استفاده کنند.

اوجی  ادامه داد: ما روزهایی را داشتیم که 152 میلیون لیتر مصرف بنزین داشتیم در حالی که در روز 115 میلیون لیتر تولید داشتیم و به همین دلیل باید مدیریتی در حوزه مصرف بنزین صورت گیرد.

وزیر نفت عنوان کرد: ما طی یک هفته تا 10 روز آینده به همکاران‌مان گفتیم که اطلاع‌رسانی کنند تا پس از آن دیگر عملیات سوخت‌گیری با کارت‌های شخصی صورت گیرد. این مسئله ربطی به افزایش قیمت بنزین ندارد و ما در حال استفاده از روش‌های غیرقیمتی برای مدیریت مصرف بنزین هستیم.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای