برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران ادوار

1
برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران
مجمع وزیران ادوار جمهوری اسلامی ایران عنوان تشکلی مردم نهاد است که در اسفندماه ۱۳۹۵ با اهدافی چون شناسایی موانع توسعه کشور و ارائه راهکار برای رفع آن، استفاده از ظرفیت‌های انسانی و مدیریتی برای حل مشکلات و معضلات اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی و همچنین هم‌افزایی و هم‌اندیشی نخبگان مدیریتی و علمی در زمینه ارائه راهکارها برای تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تشکیل شد.
اخبار سبز کشاورزی؛ مجمع وزیران ادوار برای تحقق اهداف خود هفت کمیسیون تخصصی (آموزشی، علمی و فناوری، اقتصادی، انرژی، امور زیربنایی صنعت و محیط زیست، اداری فرهنگی و اجتماعی، حقوقی و قضائی و سیاسی امنیتی و دفاعی) و یک کمیسیون راهبردی پیش‌بینی کرده است.

برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران

حضور قابل توجه وزرای دولت‌های بعد از انقلاب

امسال نیز این مجمع عصر روز سه شنبه 23 خرداد برگزار شد و در این نشست که با حضور قابل توجه وزرای دولت‌های بعد از انقلاب بود انتخابات هیات مدیره جدید این مجمع صورت گرفت که در این انتخابات محمدرضا عارف، غلامرضا شافعی، مصطفی هاشمی طبا، محسن مهرعلیزاده و عبدالحسین وهاجی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب شدند و بطحایی وزیر آموزش و پرورش دولت روحانی به عنوان بازرس برگزیده شد.

شکست سنگین طیف احمدی‌نژاد

از نکات قابل توجه این نشست حضور پررنگ طیف احمدی‌نژاد از جمله زریبافان، شمس‌الدین حسینی، سید محمد حسینی (معاون پارلمانی دولت رئیسی) تقی‌پور، حاجی بابایی در انتخابات هیات مدیره بود که با شکست سنگینی رو به رو شدند.
دکتر محمدرضا عارف رئیس مجمع وزرای ادوار در این نشست ضمن گزارشی از عملکرد هیات مدیره پیشین از پیشنهاد تاسیس آکادمی حکمرانی با همکاری دانشگاه شریف و دانشگاه تهران خبر داد.

برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران

سیدرضا صالحی امیری، سید محمد حسینی، بیژن زنگنه، محمدرضا عارف، علی اکبر صالحی، علی سلاجقه، عبدالله جاسبی، انسیه خزعلی، محمدرضا میرتاج‌الدینی، محسن منصوری، علی صوفی، محمد علی آبادی، محسن مهرعلیزاده، سیدمصطفی هاشمی طبا، محمد شریعتمداری، سرتیپ حاتمی، معصومه ابتکار، غلامرضا شافعی، شهیندخت مولاوردی، مسعود زریبافان، محسن رفیق‌دوست، سید عبدالواحد موسوی لاری، فاطمه واعظ جوادی، محمدعلی ابطحی، مرتضی حاجی، داود دانش جعفری و بهزاد نبوی از جمله حاضران در این نشست بودند.

برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران

برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران
مطلب قبلی49 سال پیش قیمت برنج چقدر بود؟
مطلب بعدیقیمت روز گوشت قرمز در ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

یک دیدگاه

  1. این گزارش «برتری جریان اصلاحات در انتخابات مجمع وزیران»
    و گزارش « حال خوش نمایندگان؛

    نشان می‌ دهد که اصولا حال این جماعت خوش و خرم است. همه با استقامت کامل در حال خوشی هستند. جالبه نه!!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید