برگزاری سومین کنگره بین المللی زنبور عسل

0
رئیس بخش تحقیقات زنبور عسل وزارت جهاد کشاورزی گفت: سومین کنگره بین المللی و یازدهمین کنگره پژوهشی زنبور ایران ۵ و ۶ بهمن ماه جاری با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار می شود.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از بازار؛ ناصر تاج آبادی رئیس بخش تحقیقات زنبورداری موسسه تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی گفت: سومین دوره از کنگره بین المللی زنبور عسل توسط انجمن زنبور عسل و موسسه تحقیقات امور دامی کشور و با همکاری یکسری از نهادهای دولتی و بخش خصوصی در محل موسسه تحقیقاتی امور دامی کشور برگزار می شود.
وی در خصوص مهمان خارجی دعوت شده به این کنگره نیز اظهار داشت: تا به امروز حضور مهمان هایی از سه کشور «رومانی، اسلوانی و عراق» در این کنگره قطعی شده است. علاوه بر این مهمانان که به صورت حضوری در سومین دوره کنگره بین المللی زنبور ایران خواهند بود، از کشورهایی همچون آمریکا و کانادا نیز مهمانانی به صورت وبیناری شرکت خواهند داشت.
تاج آبادی خاطر نشان کرد: همچنین در کنار برگزاری این کنگره در روزهای هفتم و هشتم بهمن ماه نیز کارگاه های زنبوردرمانی برگزار می شود که از بهترین متخصصان و زنبورداران دعوت شده تا حضور یابند و برای بهره برداران بخش، این کارگاه آموزشی را برگزار نمایند.
مقاله قبلی7 ميليارد دلار خسارت سالانه آلودگي هوا براي ايراني‌ها
مقاله بعدیصید ماهیان خاویاری تخلف است

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید