یک هزار و ٥٠٠ هکتار به فضاى سبز تهران اضافه می شود

0

چهره شهر تا چندسال دیگر تغییر مى کند

شهردار تهران گفت: یک هزار و ۵۰۰ هکتار دیگر تا پایان سال به فضاى سبز تهران اضافه می‌شود.
اخبار سبز کشاورزی: علیرضا زاکانی، در آیین افتتاح بوستان فرامنطقه‌ای ایرانیان اظهار کرد: شهرداری و شورا در خصوص اربعین اهتمام ویژه داشتند و در حال خدمتگذاری هستیم.
وی ادامه داد: یک کار بزرگ برای زائران در مرز‌ها صورت گرفته و امیدواریم این افتخار خدمت که دستمایه تلاش شبانه روزی است، افزایش پیدا کند.
زاکانی بیان کرد: منطقه ١٩ باید یک الگو برای ما شود، این منطقه ظرفیت ویژه‌ای برای نوسازی و زیست شهری دارد. سازمان نوسازی مکلف شده که چهره مناطق را تغییر دهد.
شهردار تهران یادآوری کرد: در سال‌های آینده باید چهره شهر تغییر کند به طوری که برخی نقاط شهر که در حداقل امکانات به سر می‌برند، الگو شوند ما باید همیشه باید در مسیری باشیم که تحول و الگو خلق کنیم.

تهران ۵۹ هزار هکتار فضای سبز دارد

وى افزود: در حال حاضر تهران ۵۹ هزار هکتار فضای سبز دارد و مسیری دنبال می‌کنیم که یک هزار و ۵۰۰ هکتار دیگر تا پایان سال اضافه شود.
زاکانی تصریح کرد: زنده نگه داشتن این ۵۹ هزار هکتار فضای سبز برای ما موضوع اساسی است و نیاز‌های مردم را باید در آن تعریف و احیا کنیم همچنین در حوزه آموزش، سلامت و امنیت هم باید از پارک‌ها استفاده شود.
شهردار تهران بيان كرد: ۲ هزار و ۳۴۶ بوستان در تهران وجود دارد که قرار است تبدیل به مجموعه‌ای برای زندگی مردم شود.
زاکانی گفت: قرار است نمادهای تمام اقوام ایران در پارک ایرانیان به نمایش گذاشته شود و دو مرحله توسعه برای پارک در نظر گرفته شده است که ۱۶ هزار هکتار آن که کاملاً مناسب سازی آن صورت گرفته است، افتتاح می‌شود.
شهردار تهران در پايان يادآوری کرد: راهپیمایی جاماندگان حسینی نیز از میدان امام حسین به سمت شاه عبدالعظیم حسنی برگزار خواهد شد.
مقاله قبلیترکیه صاحب بازار روسیه و اوکراین شد
مقاله بعدیضعف در بسته بندی مانع توسعه تجارت گیاهان دارویی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید