توزیع روزانه ۱۲۰ تن گوشت قرمز در تهران

0
قیمت روز گوشت قرمز در ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
رئیس سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به توزیع گسترده گوشت گرم گوساله گفت: این اقدام باعث کاهش ۳۰ تا ۴۰ هزار تومانی گوشت قرمز شده است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از مهر، جبرئیل برادری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به توزیع گسترده گوشت گرم گوساله گفت: این اقدام باعث کاهش ۳۰ تا ۴۰ هزارتومانی گوشت قرمز شده است.
وی درباره آخرین وضعیت محصولات پروتئینی در بازار گفت: روزانه ۱۵۰۰ تن گوشت گرم مرغ در حال توزیع در سطح استان تهران است و به سهولت در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: همچنین قیمت تخم مرغ نیز در بازار به ثبات رسیده و تا ۱۱۰ هزار تومان به ازای هر شانه به فروش می‌رسد.
برادری از توزیع گسترده گوشت گوساله خبر داد و گفت: عرضه روزانه ۲۰ تن گوشت گرم گوساله در سطح میادین تره بار سطح شهر، کاسبان امین (که با نصب بنر مشخص هستند) و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از هفته گذشته آغاز شده و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: همچنین روزانه ۱۰۰ تن گوشت گرم گوسفندی نیز که از دو محل تولید داخل و واردات تأمین شده، در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد؛ این در حالی است که بیش از ۱۰۰ هزار تومان اختلاف قیمتی در گوشت توزیعی با قیمت سطح بازار به چشم می‌خورد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران همچنین توزیع ۱۲ هزار تن شکر به صورت مویرگی را بسیار مؤثر بر کنترل قیمت عنوان کرد و گفت: شکر با قیمت ۲۵.۵۰۰ هزار تومان درب کارخانه، ۲۸ هزار تومان مصرف کننده و ۳۴ هزار تومان بسته بندی شده در حال عرضه است.
مطلب قبلیبرگزاری نمایشگاه بین‌المللی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی
مطلب بعدیضریب مکانیزاسیون یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی کشاورزی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید