توسعه کشت گلخانه ای البرز در دستور کار قرار دارد

0
توسعه کشت گلخانه ای البرز در دستور کار قرار دارد
سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری البرز با اشاره به ظرفیت‌های استان درحوزه کشاورزی اظهار کرد: توسعه کشت گلخانه‌ای و استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان، بهره‌وری کشاورزی را ارتقا می‌دهد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، عزیزاله افضلی  در نشستی با مدیران حوزه جهاد کشاورزی استان البرز اظهار کرد: کشاورزی مزیت خوبی برای استان البرز است و توسعه کشت گلخانه ای در استان مورد تأکید استاندار محترم هم است.
وی افزود: باید با احصا موارد و اولویت‌ها در حوزه کشاورزی، از این فرصت استفاده لازم را ببریم و بتوانیم با برنامه ریزی بهتر و همراهی دستگاههای اجرایی مرتبط جهشی را در حوزه کشاورزی استان ایجاد کنیم.

بیشتر بخوانید: بررسی مشکلات نانوایی‌ها البرز در کارگروه ساماندهی آرد، نان و گندم

توسعه کشت گلخانه ای البرز در دستور کار قرار دارد
دکتر افضلی یادآور شد: توجه ویژه به مدیریت منابع آب در حوزه کشاورزی و استفاده از روش‌های نوین، شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین نیروهای خلاق و توانمند می‌تواند زمینه بهره‌وری حداکثری در استان را میسر سازد.
سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری البرز خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت منابع عمومی، دولتی و بودجه‌ای باید با همراهی بخش خصوصی و تعاونی زمینه جهش تولید و جهش اقتصادی استان را فراهم آوریم.
وی ادامه داد: باید تلاش کنیم زیرساخت‌های لازم را برای سرمایه‌گذاران حوزه کشاورزی توسعه دهیم تا جذابیت‌های لازم برای بخش خصوصی جهت فعالیت وجود داشته باشد.
 در این نشست مدیران حوزه جهاد کشاورزی اعم از حوزه های مختلف به بیان گزارشی از حوزه فعالیت خود پرداختند.
مطلب قبلیبررسی مشکلات نانوایی‌ها در کارگروه ساماندهی آرد، نان و گندم
مطلب بعدیبه بهانه سی‌ام شهریورماه «روز جهانی صلح»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید