حال خوش نمایندگان مجلس

0
حال خوش نمایندگان مجلس
«برکسی پوشیده نیست که زندگی برای همه اقشار جامعه هر روز سخت‌تر می‌شود و با انباشتی از مشکلات در حوزه‌هایی مانند «معیشت»، «دستمزد»، «حقوق کار»، «مسکن»، «خودرو»، «آموزش»، «درمان»، «آب»، «برق» و … روبه‌رو هستند ولی همچنان سعی می‌کنند با سیلی صورت خود را سرخ ‌کنند.
اخبار سبز کشاورزی؛ در مقابل اما با مجلسی روبه‌رو هستیم که در سه سال گذشته نتوانسته عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارد.
بهارستان نه در تنظیم قیمت‌ها توانست نقشی داشته باشد و نه در نظارت بر دولت آنچنان که باید محکم ایستاد.

حال خوش نمایندگان مجلس

در همین مورد در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها از جمله «خبرگزاری تسنیم» به برخی از رفتارهای نمایندگان واکنش تندی نشان داد و در گزارشی با عنوان «اینجا پارک است یا بهارستان؟!» به انتقاد از تجمع بی‌دلیل یا برخی رفتارهای آنها در مجلس انتقاد کرده است.
تسنیم در این گزارش می‌نویسد: «هر دقیقه مجلس، بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد، اگر ابنیه و امکانات و سود و سرمایه را حساب کنیم بیش از این است».
این جمله را ذوالنوری، عضو فعلی هیئت رئیسه مجلس یازدهم در دی ۱۴۰۰ گفت. چنین هزینه‌ای فی‌نفسه نه کم است و نه زیاد؛ شرط کم و زیادی‌اش آن است که درست صرف شود و در این نحو صرف شدن، رفتار و نحوه‌ی عمل نمایندگان نقش کلیدی دارد. چقدر از این وقت به درستی استفاده می‌شود؟ این تصاویر مربوط به زمان‌هایی از جلسات علنی مجلس است که دستور جلسه‌ مشخصی مطرح بوده قضاوتی نداریم؛ می‌شود تأمل کرد.»

حال خوش نمایندگان مجلس

در همین رابطه برخی رسانه‌ها از فرصت استفاده کردند و با انتشار برخی از تصاویر که حکایت از شوخی‌ها و خنده‌های بلند نمایندگان دارد به تفاوت‌های خارج و درون بهارستان اشاره کردند. در تصاویری که در همین مورد منتشر شده است نشان می‌دهد در حالی که شهروندان به‌دلیل مشکلات با چالش بقا دست به گریبان هستند ولی در مجلس … .

منبع آرمان امروز

مطلب قبلیمیوه‌ای که دشمن سنگ کلیه است
مطلب بعدیتهرانی ها نگران کدری آب نباشند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید