ساداتی‌نژاد عملکرد رضازاده را ستود

0
مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی وزارتخانه پس از کسب عنوان برگزیده برتر در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی و عملکرد هنرمندانه دکتر رضازاده و روابط عمومی وزارتخانه، مورد تقدیر وزیر جهاد کشاورزی قرار گرفت.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ سیدجواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به علیرضا رضازاده مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت متبوع، کسب عنوان برگزیده برتر در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه در گردهمایی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱، توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی را تبریک گفت.

ساداتی‌نژاد عملکرد رضازاده را ستود

در این نامه آمده است؛
بدون شک پیگیری فرمان رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در خصوص جهاد تبیین و تاکید رئیس‌جمهور محترم در راستای تشریح حقایق و واقعیات انقلاب اسلامی در برابر تحریف و ابهام‌آفرینی گمراه کننده دشمن به منظور هدایت افکار عمومی در مسیر منطق و عقلانیت انقلابی، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های اقدام عملیاتی در همه اجزای حاکمیت است.
امروز دشمنان ایران اسلامی، تلاش گسترده‌ای برای ایجاد یأس و القای ناکارآمدی حاکمیت در اداره امور کشور به‌واسطه رسانه‌های معاند در دستورکار دارند و در برابر این هجمه‌ها اقدامات مؤثر رسانه‌ها و دستگاه‌های متولی کشور برای روشنگری، تبیین و رفع گره‌های ذهنی مردم در مسیر نهضت رسانه‌‌ای امیدآفرینی و نشر اخبار پیشرفت کشور در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی یقیناً یکی از مصادیق جهاد و تحول در اداره کشور است.
در همین راستا، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جنابعالی و همکاران محترم، کسب عنوان برگزیده برتر در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه در گردهمایی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی را تبریک عرض می‌نمایم.
امید است در سایه توجهات امام عصر (عج) در همه مراحل زندگی موفق و موید باشید.
مقاله قبلیهوای وخیم پایتخت
مقاله بعدیبحران و کمبود مواد شوینده در ماه‌های آینده

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید