سهل‌انگاری در مهار آتش هورالعظیم

0
حسینی گفت: در پیگیری آتش هورالعظیم سهل‌انگاری شده و پیگیری‌های محسوسی در این زمینه مشاهده نشده است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید کریم حسینی گفت: گاهی پدیده گرد و غبار، خوزستان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در روز‌هایی که گرد و خاک وجود ندارد هم دود ناشی از آتش‌سوزی تالاب هورالعظیم، اهواز و برخی دیگر از شهر‌ها را فرا می‌گیرد.
او می گوید: در پیگیری‌ها عنوان شد که این آتش‌سوزی‌ها در بخش عراقی تالاب هورالعظیم بوده و دود آن به سمت خوزستان می‌آید که به دولت تذکر داده‌ام فکری به حال این آتش‌سوزی‌ها و دود ناشی از آن کند تا چنین شرایطی در خوزستان رخ ندهد.

پیگیری‌ها کم بوده و نتوانسته بازدارنده باشد

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در پیگیری رفع این مساله به منظور جلوگیری از وسعت حریق و همچنین کاهش روز‌های آلوده، سهل‌انگاری شده و پیگیری‌های محسوسی در این زمینه مشاهده نشده است.
به گفته او در پیگیری کاهش آلودگی ناشی از فعالیت کانون‌های داخلی گرد و غبار از ستاد مدیریت گرد و غبار، این ستاد عنوان کرد که معیار‌هایی برای پیگیری این مساله دارند و اقداماتی انجام شده است، اما باز هم اعتقاد ما این است که پیگیری‌ها کم بوده و نتوانسته بازدارنده باشد.
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی می گوید: کاهش گرد و غبار مورد خواست نمایندگان مردم خوزستان بوده و هست و نمایندگان مردم از هر ابزار قانونی که در اختیار دارند استفاده کرده‌اند و پیگیر رفع این مساله هستند که بخشی از پیگیری‌ها نتایج بخش بوده، اما کافی نبوده است.
مقاله قبلیسایه خشکسالی بر سر کرمان می‌ماند
مقاله بعدیتفاوت قیمت جهانی گندم با ایران چقدر است؟

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید