مصوبه پرحاشیه مولدسازی، استارت خورد

0
وزیر امور اقتصادی و دارایی از شروع پروژه مولد‌سازی دارایی‌های مازاد دولت در 2 وزارتخانه جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش خبر داد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت اقتصاد و دارایی،‌ سید احسان خاندوزی در سخنانی در پانزدهمین نشست پاسخگویی وزرا، معاونان و مدیران دولتی به تماس‌های مردم در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری درباره جزئیات طرح مولدسازی، اظهار داشت: اولین مجوزها به وزارت کشاورزی و آموزش و پرورش داده شد، چون هم فهرست اموال مازاد و راکد خود را داشتند و هم در زمینه پروژه عمرانی و ارزیابی‌شان از آنها، امورشان را انجام داده بودند.
خاندوزی افزود: امیدواریم که در وزارت آموزش و پرورش ساخت مدارس و در وزارت جهاد کشاورزی پروژه‌های مربوط به آبخیزداری و آب‌خوان‌داری اجرا شوند.
خاندوزی درباره اهتمام دولت برای مبارزه با فساد در کشور نیز گفت: همه مردم باید در مسیر مبارزه با فساد قرار گیرند و دولت از این موضوع حمایت کامل می کند.
وزیر اقتصاد در پاسخ به انتقاد یکی از شهروندان درباره زیان مردم در بورس هم گفت: سیاست اشتباه سال 1399 موجب مشکلات بسیاری برای مردم در بورس شد و دولت از آبان‌ بیمه سهام را آغاز کرده است تا مردم بیشتر از این ضرر نکنند.
خاندوزی تصریح کرد: دولت پیگیر سیاست‌هایی است که مردم پس از این بی‌سپر و بی‌دفاع وارد بورس نشوند و رئیس‌جمهور هم به وعده‌های خود درباره‌ بورس پایبند است.
مقاله قبلیقیمت سکه و طلا ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
مقاله بعدیسرنوشت جراحی اقتصادی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید