منوی لاکچری مدارس آقازاده‌ها

1
منوی لاکچری مدارس آقازاده‌ها

سرو شیشلیک و کنتاکی با قیمت‌ها نجومی

در حالیکه 7 هزار مدرسه در کشور آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی ندارند در مدارس فرزندان پولدارهای شهر تهران از شیشلیک تا کنتاکی با قیمت های نجومی سرو می شود.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، در شرایطی که ۷ هزار مدرسه در کشور آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی ندارند دانش آموزان خانواده های پولدار شهر تهران روزانه از منوی لاکچری مدرسه غذا سفارش داده و صرف ناهار می کنند.

مدارس فرزندان ثروتمندان

امروز خبرنگار رکنا منوی غذای یکی از مدارس تهران که گفته می‌شود برای فرزندان ثروتمندان است به وزیر آموزش و پرورش نشان داد تا  وزیر را در مورد این شرایط که نشانه هایی از تبعیض در فضای آموزشی است بیان شود.
رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در پاسخ مبنی بر اینکه آیا این منوی غذایی مدرسه غیر دولتی واله با عدالت آموزشی که همیشه از آن صحبت می‌شود هماهنگی دارد یا خیر گفت: عدالت آموزشی را نباید با این حاشیه‌ها ترکیب کرد. این ارتباطی به مدرسه و آموزش و پرورش ندارد. ما بر منوی غذایی مدارس غیردولتی نظارتی نمی‌کنیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا غذای ۴۰۰ هزار تومانی مورد تایید این وزارتخانه است، افزود: ما هیچ حرکتی را که بوی اشرافیت داشته باشد تایید نمی‌کنیم. خانواده ها باید کمک کنند این اتفاق نیفتد.
او تاکید کرد: ما بر کیفیت آموزش باید نظارت کنیم.
مطلب قبلیباغات شناسنامه‌دار در اولویت پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون
مطلب بعدیمسابقه ملی باکیفیت‌ترین عسل ایران 1402

یک دیدگاه

  1. اینا ژن های با فضیلت را در سفره های خاصی پیدا کردند
    مثل ما که سفره شون در سطل ها پهن نشده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید