یوروتیور و استقبال 500 ایرانی

0
صبح امروز، 15 نوامبر نمایشگاه یوروتیور در شهر نمایشگاهی هانوفر آلمان درهای خود را برای بازدید، مذاکره، معامله و انتقال دانش و تکنولوژی فعالان صنعت دام و طیور سراسر دنیا گشود.
به گزارش خبرنگار اخبار سبز کشاورزی، در این نمایشگاه یک‌هزار و 700 شرکت، کارخانه، کارگاه صنعتی بین‌المللی، مزرعه و خدمات‌دهنده از 53 کشور جهان آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها را برای تولیدمثل، تکثیر، پرورش و نگهداری، ذبح، فرآوری، بسته‌بندی و مسائل خوراک دام، طیور و آبزیان و همچنین غرفه‌هایی برای آینده در معرض دید علاقه‌مندان، متقاضیان و سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قرار دادند.

اگرچه حدود 500 نفر از مرغداران و دامداران مطرح کشورمان، مهندسین، کارشناسان و دامپزشکان، خبرنگاران رسانه‌های کشاورزی با گروه‌های تورهای تخصصی خود را به هانوفر رسانده‌اند؛ اما متاسفانه ایران به‌دلیل انزوای سیاسی و عدم‌مشارکت در مسائل جهانی غرفه و جایگاهی در این نمایشگاه ندارد.

بدتر اینکه برندهای معتبر بین‌المللی مانند صنایع کشتارگاهی و فرآوری در بادرلینکو (BAADER/ LINCO) و… در اثر تحریم ایران نمیتوانند در نوسازی و بازسازی تجهیزات و ماشین آلات مربوطه در ایران مشارکت داشته باشند.
مقاله قبلیاما و اگرهای صادرات ۲۰۰ تنی زعفران به قطر
مقاله بعدیعرضه کود‌ با قیمت کمتر برای کشت‌های پاییزه

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید