ابتکار دکتر نوروزی در اشتغال‌زایی

0
از آنجا که کمیته امداد اعضای فراوانی در بین عشایر و روستاییان دارد و در صورت آموزش و توان‌افزایی می‌توانند هر یک به کارآفرینی موفق در محل زندگی خود تبدیل شوند، یادداشت تفاهم همکاری مشترک بین وزارت جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه اشتغال توسط وزیر جهاد کشاورزی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) امضا شد.
به گزارش مزرعه سبز، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در مراسم امضا و یادداشت تفاهم گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه اشتغال مددجویان بسیار پیگیر است تا مددجویان به استقلال مالی برسند.
کمیته امداد امسال متعهد به ایجاد ۳۰۰ هزار شغل پایدار در کشور است و با این تفاهم نامه امیدواریم اتفاقات خوبی رقم بخورد و به سقف تعیین شده در حوزه اشتغال مددجویان برسیم.

کارآفرینی برای اعضای کمیته امداد

وزارت جهاد کشاورزی اعلام آمادگی کرده است تا در زمینه مهارت و دانش افزایی، حمایت‌های یارانه‌ای و تسهیلاتی مددجویانی که در حوزه‌های عشایری و روستایی هستند، در زیر بخش‌های نوغانداری، باغداری، زراعت و صیادی به کمیته امداد کمک کند.
این تفاهم‌نامه در دو بخش اشتغال زایی و تامین امنیت غذایی تدوین شده است و البته معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور آرزو دارد که سال ۱۴۰۱ سالی پر رونق در رسیدگی به محرومان و روستاها باشد و بودجه های تخصیصی مدیران تاثیرگذار می توانند به این مهم جامه عمل بپوشانند.
دکتر مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور معتقد است سال آینده، سال پر رونق‌تری در رسیدگی به محرومان و روستاها توسط دولت سیزدهم خواهد بود.
مقاله قبلیلزوم به‌کارگیری فناوری‌های نوین برای حفاظت از محیط‌زیست
مقاله بعدینوسان قیمت اقلام خوراکی در آستانه نوروز

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید