جهاد خوزستان، میزبان رزمندگان همه عملیات‌ها بود

0

مهندس خدارحم امیری‌زاده، ریاست سازمان جهادکشاورزی استان خوزستان

مهندس امیری‌زاده، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان در گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ و جهاد که صبح روز سه‌شنبه 6 مهر 1400 در سالن خوشه وزارتخانه برگزار شد با عرض خیرمقدم به پیشکسوتان جهادگر جبهه و جنگ و تاکیدبر اینکه خوزستان سرزمین مقدس محل عبور شهدا بود؛ به وسیله وبینار و خطاب به جامعه جهادی گفت: 8 سال دفاع مقدس در استان خوزستان متفاوت از دیگر استان‌ها بود و ازآمار غیرقابل‌تصور 23 هزار شهید در سطح استان، 209 شهید از سوی جهادگران استان تقدیم شد که 3 نفر ازآنها «شهیده» بودند. از 2700 آزاده نیز 27 نفر از همرزمان جهادی استان به این افتخار نایل آمده‌اند. زیرا خوزستان 400 کیلومتر مرز مشترک با عراق دارد و 14 هزار و 856 رزمنده اعزامی از جهاد این استان به جبهه‌ها اعزام شدند.
وی ادامه داد این جان‌برکفان، ماموریت‌های شاخص مقدسی ازجمله احداث جاده‌های تدارکاتی، سایت‌های دیدبانی، احداث پل خیبر، ساخت بیمارستان‌های صحرایی، احداث 14 کیلومتر جاده سیدالشهدا و … را انجام دادند. دریک مورد ، کار سترگ حمل و جایگذاری 5 هزار شاخه لوله 65 اینچ را در مسیر جبهه‌ها عهده‌دار شدند.
امیری‌زاده در این مراسم در حضور ده‌ها نفر از سرداران، نماینده ولی‌فقیه در وزارتخانه و وزیر جهادکشاورزی، اسامی تعدادی از شهدای افتخارآفرین نام‌آور ازجمله: شهید کشتکار، شهید فریدون کشتگر، شهید فریدنیا، شهید محمدی، شهید خدامراد توکلی، شهید دکتر شهیدی‌زاده و … نام برد و اطلاعاتی در رابطه با مسئولیت‌ها و خدمات جهادی‌‌های عزیز در ارتقاء جایگاه کشاورزی استان ارائه کرد.
مقاله قبلیجهادگران سمنان در دفاع مقدس خوب درخشیدند
مقاله بعدیحذف کلرپیریفوس پس از راندآپ

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید