در انتظار پیام تسلیت وزیر جهاد کشاورزی و وزرای سابق کشاورزی

2
 گزارش مجله دام و کشت و صنعت  به نقل از پایگاه خبری مزرعه سبز  حاکیست زنده یاد استاد محمد رضا شجریان از پرسنل و کارشناسان وزارت کشاورزی (1346در صدارت آقای ناصر گلسرخی به استخدام وزارت درآمده.) و علاوه بر آن فردی کارشناس و ذیصلاحیت در باغداری و تولید محصول بوده، حتی کارگاه  تولید آلات موسیقی  و انواع سازهای خود را در باغ ده هکتاری  هشتگرد (که آن را خریداری نموده ) احداث کرده بود. البته استاد شجریان به واسطه قریحه و ذوق هنری در واحد روابط عمومی وزارت کشاورزی به عنوان خطاط و خوش نویس آغاز به کار کرد.
بنابراین انتظار می رود دکتر کاظم خاوازی ( پس از رئیس جمهور) فقدان استاد شجریان را تسلیت بگوید و امکانات وزارتخانه در خراسان رضوی با در نظر گرفتن پرتکل های بهداشتی کرونا در خدمت مراسم تدفین استاد درآورد.
همچنین جادارد معاونین وزارتخانه به ویژه   مهندس محمد علی طهماسبی معاون امورباغبانی (به مناسبت ارتباط کاری)، پرورش گل و گیاه و امور باغداری ،وزرای سابق به بخصوص دکتر عیسی کلانتری ( که استاد در ایام صدارت وی به شرف بازنشتگی نایل شد.) و دکتر جلال رسول اف معاون سازمان جنگل ها و مراتع و سپس امور بین الملل وقت ، هجرت آن یار سفرکرده را تسلیت و همدردی جامعه کشاورزی را اعلام نمایند.

جالب اینکه استاد درخواست نموده دو اصله درخت بالای مزارش بکارند و این ظرافت طبع و احساس سبز را در آخرین لحظه حیات نیز بروز داده است.

امیدواریم وزارت جهاد کشاورزی جایگاه هنرمندان مرتبط با این حوضه را همواره قدر بداند و روابط عمومی وزارتخانه در این مراسم ملی و میهنی سهمی به عهده گیرد و انجام وظیفه نماید تا همگان بدانند قدر هنر در وزارت جهاد کشاورزی دانسته می شود.

نویسنده: قاسم گلباف

مقاله قبلیچگونه یک زنجیره تأمین پایدار ایجاد کنیم؟
مقاله بعدیپیام تسلیت وزیر جهاد کشاورزی برای درگذشت استاد شجریان

2 نظرات

  1. اسطوره آواز ایران چهره ای هنرمند و باذوق خاص بودند که این آواز زیبا، هنر بی نظیر و ذوق سرشار از انسان دوستی عشق به زیبایی و خالق زیباییها ،شخصیتی جذاب و محبوب نزد همه اقشار جامعه،فرهنگی،هنری،ادبی و گروههای مختلف سیاسی بود. لذا عرض تسلیت به خانواده بازماندگان،دوستداران و همکاران استاد در وزارتخانه عریض و طویل وزا را جهاد کشاورزی از سوی وزیر فعلی و وزرای پیشین این وزارتخانه و همکاری و همراهی در مراسم تشییع و خاکسپاری انتظاری است که اکثر مجموعه این وزارتخانه از جناب وزیر دارند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید