تحمیل بر دهمین دوره انتخابات اتاق تهران

0
از ساعت 8 صبح امروز 20 اسفند 1401، سالن 38 محل دائمی نمایشگاه‌ها میزبان دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران است.
اخبار سبز کشاورزی؛ در این دوره 159 کاندیدا به رقابت برخاسته‌اند تا در پایان رأی گیری حائزین اکثریت آرا، به عنوان هیات نمایندگان منتخب کار خود را آغاز کند.
گزارش خبرنگار ما حاکی است کاندیدا عمدتا در دو گروه شفاف و ائتلاف برای فردا دسته‌بندی شده‌اند؛ محل رأی گیری نیز مملو از صفحه‌های تبلیغاتی و اگهی‌های کاندیداهاست.

بیشتر بخوانید: فهرست‌های انتخاباتی اتاق بازرگانی و حواشی آن

با این همه، آنچه بر ابهامات این انتخابات می‌افزاید مدیریت ناموفق وزارت صمت در تعیین محل برگزاری انتخابات است؛ زیرا این محل دور از مرکز است که با توجه به ترافیک ایام عید حائزین رأی دادن مجبور به صرف زمان طولانی برای حضور هستند.

تحمیل بر دهمین دوره انتخابات اتاق تهران

زمان 8 ساعته انتخابات نیز می‌تواند موجب پراکندگی حضور و احتمالا حذف نظر برخی افراد شود.
این در حالی است که رأی دادن به صورت آنلاین (هر فرد در محل کار و با id و پسورد خود که قابلیت پیگیری داشته باشد) و امکان حضور افراد با کد ورود و ثبت آراء که می‌تواند در سلامت و جلوگیری از تقلب کارساز باشد در این دوره نیز به بهانه‌های مختلف صورت نگرفت؛ زیرا یکی از محسنات این نوع رأی دادن قابلیت ردیابی و پیگیری‌های بعدی برای شفافیت کار بود.
تا لحظه مخابره این خبر حدود 2 هزار نفر در رأی گیری شرکت کرده‌اند و صندق‌ها تا ساعت 16 امروز آماده پذیرش آراء است.

بیشتر بخوانید: انتظارات از بخش خصوصی و دولت

مقاله قبلیطرح کاشت یک میلیارد اصله نهال و حکایت۵۰ تخم‌مرغ
مقاله بعدیقیمت انواع مرغ در ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید