آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45396

سپرده‌‌ای سبز در راستای حمایت از محیط زیست

بانک پاسارگاد به عنوان بانک سبز همواره در راستای حفاظت از محیط زیست و ایفای مسئولیت های اجتماعی پیشگام و پیشرو می باشد، لذا اولین بانکی است که با هدف ایجاد شرایط لازم جهت مشارکت کلیه هم میهنان گرامی در امر حفاظت از محیط زیست "سپرده سبز‍ پاسارگاد" را معرفی می کند.

سپرده‌‌ای سبز در راستای حمایت از محیط زیست

به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند نسبت به افتتاح سپرده سبز بانک پاسارگاد اقدام نموده و موافقت خود را جهت واریز سهمی از سود ماهانه سپرده خود به حسابی نزد این بانک به منظور هزینه شدن آن در راستای حفاظت از محیط زیست اعلام نمایند.

شرایط و ویژگی‌های سپرده سبز پاسارگاد:

•          نوع سپرده: سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت.

•          نرخ سود علی الحساب: مطابق با نرخ سود سپرده کوتاه مدت عادی که در حال حاضر 10 درصد است.

•          با موافقت مشتریان سهمی از سود ماهانه سپرده آنها معادل حداقل 20 درصد تا حداکثر 100 درصد آن به سپرده «حامیان محیط زیست» متعلق به بانک پاسارگاد، تحویل می‌شود تا وجوه مذکور  تحت نظارت بانک در راستای حفاظت از محیط زیست هزینه گردد.

•          کارت نقدی سپرده سبز: به منظور ارج نهادن به اقدام شایسته مشتریان گرامی، کارت نقدی ویژه ای برای سپرده سبز طراحی شده است به نحوی که عبارت «حامی محیط زیست» بر روی آن درج شده است.

•          معرفی عمومی حامیان محیط زیست: بانک پاسارگاد در ابتدای هر ماه، اسامی 10 نفر از اشخاصی را که در ماه قبل بیشترین وجه را برای کمک به حفاظت از محیط زیست تخصیص داده اند (پس از کسب موافقت ایشان)، به صورت عمومی منتشر می‌نماید.

•          قرعه‌کشی: هر ساله 100 فقره کمک هزینه 20 میلیون ریالی تحت عنوان کمک هزینه خرید دوچرخه (استفاده کمتر از خودرو و کمک به کاهش آلودگی هوا) و کمک هزینه خرید تبلت (ترویج بانکداری الکترونیک) به عنوان هدیه بانک پاسارگاد بین کلیه دارندگان سپرده سبز، قرعه کشی و اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است برای هر سپرده به ازای هر یک میلیون ریال حداقل موجودی در هر روز، یک امتیاز محاسبه خواهد شد و به کسر یک میلیون ریال نیز امتیازی تعلق نمی گیرد.

•          اعلام هزینه ها: بانک پاسارگاد 2 مرتبه در سال گزارشی از ریز هزینه های انجام شده در راستای حفاظت از محیط زیست را جهت اطلاع مشتریان گرامی منتشر می‌نماید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای