آخرین خبرها:
شناسه خبر: 13565

نور خدا خاموش نمی‌شود

پس از افشای تخلف سازمان یافته در سازمان مرکزی تعاون روستای که اعتبار و صداقت عملکرد دکتر رئیسی و سلامت کار وزیر ساداتی‌نژاد را به زیر سوال برده بود

نور خدا خاموش نمی‌شود
مزرعه سبز : پس از افشای تخلف سازمان یافته در سازمان مرکزی تعاون روستای که اعتبار و صداقت عملکرد دکتر رئیسی و سلامت کار وزیر ساداتی‌نژاد را به زیر سوال برده بود، برخی ریزه‌خواران و رسانه‌های مجیزگوی، در سایت‌های فیک مطالبی علیه من منتشر کردند مبنی‌بر اینکه اینجانب محکوم امنیتی بوده‌ام و مورد حمایت رسانه‌های خارج از کشور هستم! در حالی که نور خدا خاموش نمی شود.
اینجانب اقدام به افشای رسانه ای این تخلف نمودم؛ در حالی که بنده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فعلی چند نشریه و پایگاه خبری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، غیرمتهم و آزادانه در حال فعالیت فرهنگی و اجتماعی هستم.
در این زمینه لازم است نکاتی را مطرح نمایم:
ـ بنده در آذر ماه سال 1356، در دوران شاه به عنوان خبرنگار نشریه «صف» در دانشکده کشاورزی ساری که وزیر محترم جهاد کشاورزی نیز در آن درس خوانده است در زندان قصر بودم.
ـ در کوتاه مدتی بعد از انقلاب به دلیل سوء‌تفاهم به‌عنوان مدیر مسئول ماهنامه « گزارش » نیز مانند صدها روزنامه‌نگار مورد حمایت جامعه، زندان بودم؛ اما هرگز محکومیت امنیتی نداشتم و هیچ پرونده باز در دادگاه های جمهوری اسلامی ندارم.

عدم سوء‌پیشینه

در تمام مدت نشریات به مدیر مسئولی اینحانب چاپ می‌شد و پس از آزادی نیز ماهنامه گزارش به انتشار افتخارآمیز خود ادامه داد تا امروز که شماره 284 دی ماه سال جاری زیر چاپ است.
نمونه از برگه عدم سوء پیشینه در سال 98 که در آن قید شده است این جانب هیچ گونه محکومیت کیفری ندارم

بدون هیچ گونه پرونده اتهامی مطروحه در دادگاه یا محکومیت امنیتی

لازم به یادآوری است مانند هر فعال رسانه ای موفق و پر کار، اینجانب نیز پرونده هایی از 45 سال پیش در دادگاه های مختلف داشته ام که بحمدالله و به کوری چشم دشمنان ملت، همه آنها مختومه شده است؛ از جمله آخرین پرونده دادگاهی به تاریخ 11 تیر ماه 1398 به شماره 9809982688300036 که در آن نیز تبرئه شدم.

مجله گزارش

زمانی که در کشور آزادانه فعالیت اجتماعی، سیاسی روزنامه‌نگاری دارم و پایگاه خبری و دو نشریه‎‌ام چاپ و توزیع می‌شود، به این معنی است که هیچ محکومیتی ندارم و سیاه‌رویان که قافیه را تنگ دیده ‎اند به کاهدان زده‌اند.

اما برخی از همین سایت‌ها که ظاهرا عنوان رسانه را یدک می کشند، تا دیروز تحلیل‌ها و اخبار منتشره از سوی اینجانب را منعکس می‌کردند؛ اما اینک هجمه غیرواقعی زندان امنیتی را با هدف تحت الشعاع قرار دادن تخلف های چند صد میلیارد تومانی در سازمان مرکزی تعاون روستایی نشر داده‌اند.

تهدید به مرگ شده ام

اینجانب عصر جمعه 29 بهمن ماه 1400 هنگام خرید برای منزل توسط دو موتورسوار که به بهانه راهنمای خواستن آدرس به نزد من آمدند، تهدید به مرگ شدم که مسئولیت هر گونه صدمه به اینجانب، آمران تخلف افشا شده سازمان یافته‌اند و این نشانه بر حق بودن افشاگری‌هاست.

از حضرت علی بیاموزید

حضرت علی (ع) می فرماید: «اُنظُر الي ما قالَ و لا تَنظُر الي مَن قالَ»
نبین که می‌گوید، ببین چه می‌گوید.
خطاب من به افراد ظاهر بین این است که قبل از اتهام امنیتی به یک خبرنگار به واقعیت گفته شده وی و نفعی که به بیت‌المال می رسد بپردازند. اینک تخلف در خرید میوه شب عید و شرکت بازرسی صد هزار تومانی روستای محل تولد معاون وزیر، آمرین تخلف توسط میلیون‌ها مصرف کننده که بیننده شبکه دو سیما بوده‌اند قضاوت شده است موضوع جدی است که باید مورد توجه نهادهای امنیتی و نظارتی قرار گیرد.

توصیه اخلاقی

ضمن حفظ حق شکایت علیه پروژه خطاکار که اینک دست به دامن مسائل سیاسی شده تا حجم صدها میلیارد تومانی بی انظباطی مالی و تخلف ها را کمرنگ کند، توصیه می کنم به احکام الهی توسل کرده و با اعتراف به باند بازی و تخلف ها و ندامت از کار زشت خود، به دامن ملت پناه ببرند و خود و عملکردشان را اصلاح نمایند و از ظلم بیشتر به وزیر صادق و پرکار و دولت خدمتگزار زئیسی بپرهیزند.
دیدگاه تان را بنویسید

 • علی پاسخ به نظر

  این سامانه بازرگام را هم بررسی بفرمایید خیلی مردم ناراضی هستند معلوم نیست چه خبره

  • صدف

   با درود
   ممنون از توجه خاص شما متاسفانه سیستم این سامانه بیش از این ها معیوب است؛ از جمله این که دامنه آن در خارج از کشور ثبت شده و احتمال دارد اطلاعات خصوصی کلیه خریداران را به خارج از کشور منعکس کند.
   خواهشمند است در این زمینه با نظر و تجربیات خود مقاله، گزارش و تحلیلی بنویسید تا در این خبرگزاری منعکس شود. خاطرنشان می شود در صورت صلاح دید با نام خود و امضای محفوظ منتشر خواهد شد

چندرسانه‌ای