آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45637

پیمان فلسفی در همایش انتخاباتی ائتلاف امناء تاکید کرد

پیگیری طرح انقلاب کشاورزی در مجلس دوازدهم

نامزد انتخابات مجلس گفت: برای بخش کشاورزی کشور برنامه داریم و قوانین و مقررات باید متحول شود، از این رو برنامه من طرح انقلاب کشاورزی است.

پیگیری طرح انقلاب کشاورزی در مجلس دوازدهم

به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ پیمان فلسفی عضو فهرست امناء در همایش انتخاباتی ائتلاف امناء که در مسجد امام جعفر صادق(ع) برگزار شد، با بیان اینکه نمایندگان مجلس دوازدهم باید با رویکرد تحول وارد خانه ملت شوند، گفت: اکثر فعالیت من در حوزه کشاورزی است و کار کردن برای مردم را دوست دارم. برای بخش کشاورزی کشور برنامه داریم و قوانین و مقررات باید متحول شود، از این رو برنامه من طرح انقلاب کشاورزی است.

اقتصاد اولویت کاری مجلس دوازدهم

وی خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصاد هم بر معیشت مردم تاکید داریم و باید به سمت تدوین و تصویب قوانینی رفت که معیشت مردم را تضمین کند به همین جهت، حوزه اقتصادی باید در اولویتِ کاری مجلس دوازدهم باشد.

کاندیدای مرحله دوم انتخابات مجلس به پاسخگو بودن نمایندگان و اصل شفافیت در حکمرانی خوب اشاره کرد و گفت: حرکت به سمت شفافیت و تعمیم دادن آن به سطوح مختلف جامعه می‌تواند یک سوپاپ اطمینان و یک تضمین‌کننده‌ای برای نظام مدیریتی و اجرایی و به طور کلی حاکمیت در کشور باشد و ما را به سمت حکمرانی خوب پیش ببرد.

فلسفی، مشارکت، شفافیت، حسابرسی و پاسخگویی را از اصول حکمرانی برشمرد و افزود: یکی از ویژگی‌های ائتلاف امناء شفافیت است.

لزوم نقش آفرینی زنان در جامعه

وی همچنین به نقش آفرینی زنان در جامعه اشاره و اظهار کرد: زنان باید در سیستم مدیریت کشور بیشتر نقش آفرینی کنند و از ظرفیت آنها باید در بدنه مدیریتی استفاده شود.

نامزد انتخابات مجلس با اشاره به عملیات اخیر سپاه، تصریح کرد: بعد از عملیات «وعده صادق» نگاه جهان به جمهوری اسلامی تغییر یافت و در داخل هم اراده‌ها تقویت شد و ما باید به سمت مجلس قوی در تراز کشورمان برویم./ایرنا

photo11247057961

 

دیدگاه تان را بنویسید

 • خسته پاسخ به نظر

  طرح انقلاب کشاورزی
  گام دوم
  جهاد
  ....
  چه وقت این حرفا تموم میشه؟
  کار با افراد متخصص و دارای حس مسئولیت و وجود قانون و .... مورد دیگر قابل انجام است که هیچ کدام هم وجود ندارد.

چندرسانه‌ای