آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45816

سیل مشهد مادر جوان را داغدار دو فرزند خود کرد

مادر داغ دیده که در سیل مشهد 2 کودک خردسال خود را به سن های یک سال و نیم و 3 سال از دست داد خواست که صدای او را به گوش مدیران و مسئولان برسانیم.

سیل مشهد مادر جوان را داغدار دو فرزند خود کرد

به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از رکنا؛ او گفت: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه بعد از غذا دادن به بچه هایم بارش باران به تگرگ های بزرگ تبدیل شده بود و فرزندانم که صدای برخورد تگرگ با زمین برایشان جالب بود از پشت شیشه مشغول تماشا بودند. با توجه به شدید شدن تگرگ من برای بستن به سمت پنجره رفتم که ناگهان تمام شیشه های به علت برخورد تگرگ شکستند و آب شدیدی به درون خانه راه یافت.

من که ترسیده بودم بچه ها را برداشتم و بالای کابینت آشپزخانه رفتم و به همسرم زنگ زدم و درخواست کمک کردم.

آب شدید که همچنان به درون خانه راه داشت و سطح آب آنقدر بالا آمد که تا گردن داخل آب بودم و فرزندانم را بالای شونه هایم گذاشتم اما فایده ای نداشت و بچه هایم غرق شدند و به علت آب سرد که برای بارش تگرگ بود یخ زدند و جسم های یخ زده فرزندانم را مردم بیرون کشیدند.

خودم که از شدت سردی آب بیهوش شده بودم با تلاش بسیار زیاد مردم از یک پنجره کوچک بیرون کشیده شدم و بعد از به هوش آمدن متوجه شدم که فرزندانم درون خانه گیر افتادند.

او در پاسخ به سوال که آیا نیروهای هلال احمر و دولتی مکانی را برای اسکان به آنها داده اند یا خیر گفت: ما دیروز فرزندانم را به خاک سپردیم و تازه داریم به خانه خود بازگردیم و اطلاعی از این موضوع که مکانی برای اسکان به ما متعلق می‌گیرد یا نگیرد ندارم. ما حتی برای نجات فرزندانم که به آتش نشانی و اورژانس زنگ می‌زدیم نیرویی برای ما اعزام نشد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 • داغدار پاسخ به نظر

  شهردار، شورای شهر، استاندار، وزارت کشور باید محاکمه علنی شوند.
  مسئول قتل این عزیزان، در تمام شهرهایی که سیل وارد شهر و خانه مردم شد به علت ناکارآمدی و بی‌مسئولیتی کسانی است که حقوق‌های آسمانی می‌گیرند و باید پاسخگو و مسئولیت‌پذیر باشند.

 • شرافت پاسخ به نظر

  آقا!! به این مردم هم به مانند مردم غزه، لبنان و اریتره و سودان نگاه کنید.
  جبران خسارت کنید. خانه بسازید. حقوق دلاری بدهید
  این کار را انجام دهید

چندرسانه‌ای