آخرین خبرها:
شناسه خبر: 43031

برگزاری دویست و نود و هفتمین مجمع خیرین کشور

مصوبات مهم دویست و نود و هفتمین مجمع خیرین چه بود؟  جلسه هیات مجمع خیرین کشور، با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره در دفتر مرکزی برگزارشد. به گزارش اخبار سبز

برگزاری دویست و نود و هفتمین مجمع خیرین کشور

مصوبات مهم دویست و نود و هفتمین مجمع خیرین چه بود؟

جلسه هیات مجمع خیرین کشور، با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره در دفتر مرکزی برگزارشد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از راه شلمچه، و نود و هفتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه ۸ آذر ماه ۱۴۰۲ با حضور اعضای هیئت مدیره، مشاوران و دیگر اعضای مجمع و میزبانی از مهمان این جلسه هیئت مدیره، هادی بهرامی، رییس انجمن روانشناسی اسلامی، برگزار شد.
در ابتدای جلسه پس از بیان موضوعات روز از جمله وضعیت غزه و اسرائیل با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید با مدیریت حبیب الله بور بور، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، جلسه وارد دستور کار خود شد و موارد ذیل مطرح شد:
- اشکان تقی پور، گزارشی از حضور خود در نشست وزارت بهداشت و درمان، در جایگاه نماینده «مجمع خیرین کشور» در محکومیت کودک کشی‌های گسترده در غزه ارائه کرد.
- پیرو تصمیم جلسه پیش، اشکان تقی پور گزارشی از هماهنگی تلفنی بامحمد جلیل آل امین، مدیر کل طرح و برنامه‌ی سازمان صدا و سیما و همچنین هماهنگی حضوری با دکتر نحوی نژاد، مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک تهران، ارائه کرد.
- پیرو استقبال جلیل آل امین، طی تماس تلفنی با اشکان تقی پور و ابراز آمادگی دکتر نحوی نژاد مقرر شد طی جلسه ای در هفته‌ی آینده چگونگی تعامل در حوزه روابط عمومی مجمع خیرین کشور به شکل ساختاری مطرح و با استفاده از ظرفیت های دکتر آل امین در صدا و سیما، دکتر نحوی نژاد در موسسه کهریزک، و اشکان تقی پور در مجمع خیرین کشور برنامه‌ای مدون برای آن تهیه شود.
- جلسه با ریاست سازمان داوطلبان درباره‌ی تمدید تفاهم نامه فیمابین مجمع خیرین کشور و جمعیت هلال احمر به پس از هفته‌ی بزرگداشت داوطلبان موکول شد.
- مقرر شد با ایجاد کارگروهی متشکل از محمد جلیل بهرامی، رییس انجمن روانشناسی اسلامی و دکتر دلشاد، تولید محتوای مناسب در امر ترویج کار خیر و معرفی خیرین در راستای گنجاندن این مباحث در کتب درسی آموزش و‌ پرورش و همچنین دانشجویان در مفاطع مختلف تحصیلی انجام گردد.
- نظر مثبت ریاست هیئت مدیره و اعضای هییت مدیره نیز برای افتتاح شعب مجمع در خورستان و آذربایجان شرقی در اهواز و تبریز نیز اخذ شد.
- در این جلسه همچنین گزارش هایی از انجام طرح های نذر تخصص و همچنین پیشرفت طرح بانک زمان مجمع خیرین کشور در حوزه‌ی برنامه ریزی ارائه شد.
- مقرر شد با ایجاد کارگروهی متشکل از محمد جلیل بهرامی، رییس انجمن روانشناسی اسلامی و دکتر دلشاد، دکتر جاهد، خانم زهرا ریاضی و ریاحی تهیه ماده واحده پیرو جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجمع خیرین کشور، با همکاری جلیل آل احمد، رییس هیئت مدیره مجمع فم و مدیریت محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی، بنا بر درخواست حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، تا حصول نتیجه پیش رود.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای