آخرین خبرها:
شناسه خبر: 36646

افزایش قیمت خرید تضمینی گندم منتفی است؟

گزارش‌های موجود حکایت از آن دارد که فعلا رئیس جدید شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی نظر موافقی برای تشکیل جلسه و تجدیدنظر در حوزه قیمت خرید تضمینی گندم

افزایش قیمت خرید تضمینی گندم منتفی است؟
گزارش‌های موجود حکایت از آن دارد که فعلا رئیس جدید شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی نظر موافقی برای تشکیل جلسه و تجدیدنظر در حوزه قیمت خرید تضمینی گندم ندارد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از مهر، بر اساس گزارش‌های واصل شده، به نظر می‌رسد قرار نیست قیمت خرید تضمینی گندم که ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ۱۳ به ۱۵ هزار تومان تغییر کرد مجدد تغییر قیمت داشته باشد.
بر اساس رایزنی‌های انجام شده بین اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، اتاق اصناف کشاورزی ایران و بنیاد ملی گندم کاران با وزارت جهاد کشاورزی قرار شد در قیمت فعلی گندم تجدیدنظر شود. با ورود محمدعلی نیکبخت به وزارت جهاد کشاورزی قرار بود در این هفته جلسه شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی برگزار شده و قیمت گندم نهایی و به امضای اعضای این شورا برسد.
خبرها حاکی است برگزاری این جلسه فعلاً منتفی است و روز گذشته رئیس شورای قیمت گذاری فقط به امضا صورتجلسه قیمت تضمینی کلزا با نرخ هر کیلو ۳۰ هزار تومان مبادرت کرده است.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای