آخرین خبرها:
شناسه خبر: 42752

قیمت همبرگرهای بسته‌بندی در بازار+جدول

همبرگر از فست‌فودهای پرطرفدار است که از ترکیب گوشت چرخ‌کرده با پیاز، نمک و ادویه تهیه می‌شود. البته در همبرگرهای نیمه آماده بسته‌شده درصد گوشت قرمزی که

قیمت همبرگرهای بسته‌بندی در بازار+جدول
همبرگر از فست‌فودهای پرطرفدار است که از ترکیب گوشت چرخ‌کرده با پیاز، نمک و ادویه تهیه می‌شود. البته در همبرگرهای نیمه آماده بسته‌شده درصد گوشت قرمزی که استفاده می‌شود متفاوت است و علاوه بر آن، آرد سوخاری و افزودنی‌های دیگر هم جزو مواد تشکیل‌دهنده همبرگر است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از همشهری آنلاین، درحال حاضر قیمت ارزان ترین همبرگر با وزن ۵۰۰ گرم و درصد گوشت ۳۰ درصد ۵۵ هزار تومان است.
در کنار انواع آماده همبرگرهای بسته‌بندی، برخی مغازه‌های قصابی در کنار عرضه انواع گوشت، همبرگرهای دستی هم به مشتریان خود می‌فروشند. در حال حاضر، میانگین قیمت هر کیلوگرم همبرگر (گوشت چرخ‌کرده مخلوط گوسفند و گوساله) در مغازه‌های شهر تهران ۴۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است. البته توجه داشته باشید قیمت‌ها ممکن است با توجه به درصد گوشت گوسفند و گوشت گوساله تغییر کند. برای نمونه، در یک قصابی، هر کیلوگرم برگر رژیمی مخصوص بدون چربی یا برگر گوسفندی بیش از ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.
در جدول زیر، قیمت برخی از ارزان ترین و گران ترین همبرگرهای بسته‌بندی شده موجود در بازار با برندهای مختلف آمده است.
برند
مشخصات محصول
قیمت به تومان
مهیا پروتئین
۳۰ درصد گوشت قرمز- ۵۰۰ گرم
۵۵.۰۰۰
پمینا
۳۰ درصد گوشت قرمز-۵۰۰ گرم
۷۸.۸۰۰
گوشتیران
۶۰ درصد گوشت قرمز- ۵۰۰ گرم
۱۳۴.۷۵۰
مهیا پروتئین
۷۵ درصد گوشت قرمز- ۴۰۰ گرم
۱۳۵.۰۰۰
آندره
۶۰ درصد گوشت قرمز- ۵۰۰ گرم
۱۴۳.۹۰۰
ب آ
۹۰ درصد گوشت قرمز- ۴۰۰ گرم
۱۹۱.۵۰۰
۲۰۲
۹۰ درصد گوشت قرمز- ۴۰۰ گرم
۲۰۲.۶۰۰
پمینا
۱۰۰ درصد گوشت گوسفندی- ۵۰۰ گرم
۲۴۹.۰۰۰
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای