جذب کامل سهمیه کودهای یارانه‌ای قم

0

اجرای نظام کنترل کیفی کودهای شیمیایی در استان قم

اخبار سبز کشاورز: کیفیت بالای کودهای تدارک شده در شبکه رسمی فروش می‌تواند بهره‌وری کشاورزی را در استان قم افزایش دهد و خوشبختانه بیش از 100 درصد سهمیه ابلاغی سالانه کشورهای یارانه‌ای این استان تامین و تدارک شده است.
حسین زند مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم با تاکید بر اجرای دقیق و کامل نظام کنترل کیفی کودهای شیمیایی یارانه ای در آن شرکت خبر داد درخصوص اجرای نظام کنترل و تضمین کیفیت کودهای شیمیایی و اثر کیفی آن در کودهای تدارک و توزیع شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیان داشت؛ کلیه فرایند تامین، توزیع و مصرف کودهای شیمیایی یارانه ای تدارک و توزیع شده توسط دولت در چهارچوب “سامانه کنترل کیفی” و با نظارت و کنترل دقیق و کامل صورت گرفته و از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است. و چنانچه کودی دارای کیفیت نامناسب باشد به طور سیستماتیک شناسایی و از چرخه تویع خارج خواهد شد.

اطمینان بخش خدمات حمایتی به آحاد جامعه

نتایج مثبت حاصل از آزمایش های مستمر موسسه تحقیقاتی و نظارتی از انبارهای تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را موید کیفیت بالای کودهای تدارک شده توسط دولت دانست و ضمن اطمینان بخشی به آحاد کشاورزان عزیز و زحمتکش تقاضا کرد که کودهای مورد نیاز خود را صرفا از شبکه رسمی فروش به ویژه شبکه کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تهیه کرده و دستورالعمل های فنی ابلاغی را مورد توجه قرار دهند.

همگام با مسئولین، همراه با کشاورزان

سهمیه سالانه کودهای شیمیایی یارانه ای استان ها که توسط وزارت جهاد کشاورزی به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ابلاغ می گردد در سال 1400 برای استان قم 17535 تن بوده است که علیرغم تمامی مشکلات و محدودیت های موجود بیش از صد درصد برنامه ابلاغی معادل حدود 18 هزار تن توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تامین و تدارک شد.
مقاله قبلیآفت بید بلای جان بلوط‌های زاگرس
مقاله بعدیفروش نان فانتزی 70 درصد کاهش یافت

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید