حضور دبیر فدراسیون صنایع غذایی در جشنواره باینگان

0
جشنواره غذاهای محلی باینگان با حضور دبیر فدراسیون صنایع غذایی
دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی ایران و نماینده کسب و کار یونسکو به عنوان مهمان ویژه سومین جشنواره غذاهای محلی و جشن برگ رمضان باینگان در میراث جهانی هورامان_اورامانات حضور یافتند.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از ریال نیوز؛ محسن نقاشی، دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی ایران به همراه امیر‌رضا ثابت‌پی، نماینده کسب و کار یونسکو در ایران و مهندس جرک، مدیرعامل صنایع غذایی سیبون در جشنواره غذایی هزار دف و نمایشگاه عکس باینگان در هورامان اورامانات به عنوان مهمانان ویژه این جشن زیبا حضور یافتند.

استقبال ویژه گردشگران

نقاشی با بیان این که جشنواره غذاهای بومی محلی و صنایع دستی و آیین دف نوازی عرفانی در شهر باینگان پاوه با استقبال ویژه گردشگران برگزار شد، افزود: بخشی از برنامه‌های این جشنواره به ارائه غذاهای بومی محلی متنوع منطقه اختصاص داشت و در کنار آن غرفه‌های صنایع دستی و محصولات بومی منطقه و نمایشگاه عکس هورامان برای گردشگران برپا شد.
وی همچنین هنرنمایی بزرگ دف نوازان که با استقرار در پشت بام های شهر پلکانی باینگان لحظات زیبایی را برای دوستداران موسیقی عرفانی منطقه هورامان آفریدند را یکی از بخش‌های ویژه این جشنواره برشمرد.
مطلب قبلیبیمه؛ بهترین محل برای پرداخت یارانه به کشاورزان
مطلب بعدیگرانی‌ها دمار از روزگار کارگران درآورده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید