جنگل خواری و پسماندها دغدغه های محیط زیستی مازندران

0
رئیس مجمع نمایندگان مازندران پسماند، جنگل خواری و کوه خواری و فقدان طرح های صنعتی و مادر را از مشکلات و مسائل استان بیان کرد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، کیوان مرادیان گفت: استان مازندران سالانه با پذیرایی از ۲۰ میلیون گردشگر وجهه ملی دارد.
نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی افزود: زیرساخت‌های خدمات رسانی مازندران برای پاسخگویی به نیازهای جمعیت شناور این استان مناسب نیست.

مازندران در هر تعطیلات پایان هفته حدود ۵ میلیون جمعیت غیر بومی را پذیرایی می‌کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: مازندران در هر تعطیلات پایان هفته حدود ۵ میلیون جمعیت غیر بومی را پذیرایی می‌کند.
عضو خانه ملت با اظهار اینکه امکانات و زیرساخت‌های مازندران برای پاسخگویی به جمعیت سه میلیون و۳۵۰ هزار نفری این استان دچار مشکل است افزود: توسعه مازندران با امکانات و اعتبارات محدود سالانه با مشکل مواجه است.
مرادیان ترافیک، جاده‌های ناایمن و باریک، پسماند، جنگل خواری و کوه خواری و فقدان طرح‌های صنعتی وتولیدی مادری بواسطه شکنندگی ساختار محیط زیست را نظام مسائل عمده مازندران برشمرد وافزود: مجمع نمایندگان مازندران با کمک دولت حل این چالش‌ها را در دستور کار قرار داده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم با اشاره به بعد گردشگری و کشاورزی مازندران یادآورشد: مازندران در زمینه گردشگری و کشاورزی خدمات دهی برجسته ملی دارد اما از اعتبارات محدود استانی برخوردار است و زیر ساخت‌های گردشگری مازندران باید با اعتبارات ملی توسعه یابد.
رئیس مجمع نمایندگان مازندران تصریح کرد: با پیگیری نمایندگان و همکاری دولت روند توسعه مازندران در برنامه هفتم توسعه شتاب خواهد گرفت و بزودی با تشکیل سازمان عمران ساحل یکی از کمبودهای اساسی مازندران در عرصه زیرساختی برطرف خواهد شد.

علی گل باف 

مقاله قبلیکشت چغندر علوفه‌ای برای تغذیه دام
مقاله بعدیمصرف زعفران در داخل کشور۷۰ درصد کاهش یافت

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید