برگزاری نخستین رویداد استارتاپی فناوری های سلامت محور موسسه رازی

0
مدیر پژوهش، آموزش و تجاری سازی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از برگزاری نخستین رویداد استارتاپی فناوری های سلامت محور رازی در آذرماه امسال خبر داد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علیرضا یوسفی با اشاره به صد سال سابقه و جایگاه رفیع موسسه در توسعه و تجاری سازی فناوری های سلامت محور پزشکی، دامی و طیور گفت: این رویداد یک روزه دارای سه پنل خواهد بود که در پنل اول سخنرانی هایی در رابطه با قوانین، مقررات و حمایت های مالی از شرکت های استارت آپ و تولید دانش بنیان و همچنین حقوق مالکیت معنوی ارائه می شود.
وی افزود: در پنل دوم روش های ارزش گذاری فناوری، روش های تعیین سطح فناوری و نیز مدل های عقد قرارداد با فناوران تشریح می شود و در پنل سوم نیز انواع حمایت های موسسه از فناوران حوزه سلامت به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
رئیس مرکز رشد فناوری رازی افزود: فناورانی که به نمونه اولیه خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط با تولید واکسن دست یافته یا انواع کیت، آنتی ژن و واکسن های پزشکی، دام و طیور را تا مرحله آزمایشگاهی با موفقیت تولید کرده اند می توانند چکیده مشخصات فناوری خود را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

بیشتر بخوانید:

دکتر یوسفی یادآور شد: خلاصه فناوری های دریافتی توسط کمیته علمی بررسی و در روز برگزاری رویداد، به صاحبان فناوری های واجد شرایط جهت ارائه دستاوردها غرفه تخصیص داده خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت ایده های فناورانه به زودی اعلام خواهد شد.
مقاله قبلیورود پلیس به پرونده‌های تخریب محیط زیست
مقاله بعدیبازار نفت تشنه توافق برجام

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید