فاطمه زارعان به‌سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی منصوب شد

0
فاطمه زارعان به‌سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی منصوب شد
طی حکمی از سوی محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی، فاطمه زارعان بنی‌اسدی به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی منصوب شد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در بخشی از این حکم آمده است: تبیین سیاست‌ها، برنامه‌ها، خط‌مشی و اهداف وزارت جهاد کشاورزی، تعامل و همکاری با رسانه‌های جمعی به‌منظور انعکاس عملکرد بخش و ساماندهی مناسب از اولویت‌های کاری آن مرکز خواهد بود. انتظار است با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و متعهد آن مرکز در جهت پیشبرد برنامه‌ها گام‌های موثری بردارید.

بیشتر بخوانید: وزیر جهاد کشاورزی یک سقف شیشه‌ای را شکست

گفتنی است؛ نباید فراموش کنیم که شناسایی و استفاده از مدیران جوان انقلابی، متخصص و تحول‌گرا یک نیاز برای وزارت جهاد کشاورزی است که مسئولیت تامین امنیت غذایی را برعهده دارد و جایگاه کشاورزی آن با علم روز کشاورزی دنیا و ضریب بهره‌وری فاصله بسیاری دارد.
بی‌تردید اداره امور بخش‌های مختلف وزارت جهادکشاورزی یا هر وزارتخانه دیگر از معاونت‌ها تا مدیرکلی یا حتی سازمان‌های استان‌ها به‌صورت سرپرستی، اقتدار اداری و قاطعیت را چه از منظر مسئول منصوب شده چه زیر مجموعه‌اش و حتی نهادهای غیربخشی به‌شدت می‌کاهد و دستورها و پیشبرد امور با سستی و تردید انجام می‌گیرد.
امید است با صدور حکم مدیرکلی و مشاوری وزیر برای خانم دکتر زارعان در مرکز روابط عمومی، یعنی قلب ارتباط وزارتخانه با بیرون؛ آغازی تحول‌ساز در وزارتخانه برای تغییر سرپرستی‌های دیگر باشد تا منصوب شدگان با جرات و قاطعیت بیشتر وظایف محوله را دنبال کنند و جمله «فعلا ایشان سرپرست می‌باشد، بگذار ببینم چه می‌شود» در فرهنگ اداره تشکیلات وزارتخانه برچیده شود.
مطلب قبلیقیمت نوشابه گران می شود
مطلب بعدیسکه چقدر می ریزد؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید